Cam McCaul z instrumentem muzycznym w miejsce roweru…

Tyler McCaul, choćby za sprawą ostatniego Red Bull Rampage, to bardziej znany z braci, ale starszy Cam McCaul wśród znawców również uchodzi za kozaka. Co porabia w czasie okołoświątecznym?Cam McCaul...


Co robią światowe gwiazdy FR i wielkich lotów, gdy na zewnątrz leży śnieg? Jeśli akurat nie jeżdżą na desce, co zdarza się bardzo często, to zajmują się... innymi rzeczami, o które byście ich nie podejrzewali. Cam McCaul jest tego dobrym przykładem.

 

1. Jeśli nie rower to co? Twoje ulubiona aktywność zamiast roweru?

Muzyka. Uwielbiam bawić się muzyką, to świetne hobby na zimowe miesiące, bo możesz oddawać mu się pod dachem, gdy na zewnątrz piętrzy się śnieg. Mogę nagrywać 24 ścieżki, mam wiele instrumentów, małe studio nagrań w domu, kolega ma większe. Piszemy piosenki, raz lepsze, raz gorsze, ale to zdecydowanie moja ulubiona nierowerowa aktywność.

 

2. Czy rodzina robi Ci rowerowe prezenty?

Tak, zwykle narzędzia. Nie ma nic lepszego jak narzędzie do wybijania sterów, gdy go potrzebujesz, albo zestaw gwintowników do specjalnych zadań.

 

3. Wymarzony, drogi gadżet rowerowy, którego sam sobie nie kupisz?

Ha, ha, ha... Smar do łańcucha. Zawsze o nim zapominam, a bywa naprawdę przydatny.

 

Od redakcji

Smarów do łańcucha jest wiele, ale wymagający klient zapewne znajdzie sobie coś np. w ofercie Brytyjczyków z Fenwick's, gdzie są trzy różne wersje do wyboru. Wersja dla prosów Professional kosztuje 59,50 zł.

 

 

Cam McCaul

 

 

English version below

If not bikes, then what? What’s your favorite activity outside cycling around Christmas/Holiday time?

Music.  I love making music and its a good hobby to have during the winter months because you can do it indoors while the snow is stacking up outside.  I have a 24 track recorder, a ton of instruments, a little music room at my house and a bigger one at my buddy’s house — we write songs - some good, some bad, but its absolutely my favorite non-biking pastime.  

 

Does your family give you cycling gifts for Christmas?

Yep, usually tools.  There’s nothing better than having that headset race remover when you really need it, or that tap and die set for a special mod.  

 

What is your dream cycling related gift, that you would never buy yourself?

Chain lube… haha. I never quite think of getting that for myself but it is quite necessary.  

Komentarze do artykułu