Home Imprezy Siódma edycja Małopolska Majka Days

Siódma edycja Małopolska Majka Days

2
7
peleton

Zapraszamy na start wyjątkowego wydarzenia, jakim jest „Małopolska Majka Days” – kolarskie święto z udziałem Wielkiego Mistrza – Rafała Majki, medalisty olimpijskiego, znakomitego „górala”, jednego z zawodników UAE Team Emirates. Spotykamy się w położonych ok. 14 km od rodzinnej miejscowości Rafała Dobczycach.

Wiele odcinków, które będziecie pokonywać, niejednokrotnie znajdowało się na treningowych trasach naszego Mistrza. Nie oznacza to jednak, że każdy z Was będzie zmuszony do nieludzkiej pracy, jaką codziennie wykonuje na rowerze popularny „Zgred”. Trasy są na tyle zoptymalizowane i przyjazne, by zapewnić ich dostępność i przystępność dla niemal każdego kolarza czy zapalonego rowerzysty.

Start i meta wyścigów zlokalizowane są w jednym miejscu, co ograniczy powyścigowe zamieszanie i zminimalizuje logistykę związaną z udziałem w rywalizacji. Bardzo dobrej jakości asfalty będą stanowiły bezpieczną arenę Waszych zmagań. Nad jej przebiegiem czuwać będą duże zespoły służb mundurowych (policji i straży pożarnej), wszystko po to, by zapewnić Wam – zawodnikom jak największe bezpieczeństwo i komfort sportowej rywalizacji. Małopolska Majka Days to drugie (po Majka Gran Fondo) tego typu wydarzenie sportowe w Polsce, w którym każdy z Was może stanąć na starcie ramię w ramię z gwiazdą pokroju Rafała Majki. Mamy nadzieję, iż postanowicie spędzić ostatnią niedzielę kwietnia razem z nami! Powodzenia i do zobaczenia na mecie! 

  1. NAJWAŻNIEJSZE INFO:
  •  Kiedy: 28.04.2024
  •  Gdzie: Dobczyce k/Krakowa
  •  Ile: 3 dystanse do wyboru (38 km, 57 km i 80 km)
  •  Biuro Zawodów: Hala Sportowa RCOS, ul. Szkolna 43, Dobczyce
  •  Start: godz. 11:30
  •  więcej informacji: www.MajkaDays.com 
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogdan
Bogdan
19 dni temu

Może przestaniecie usuwać komentarze
I przestaniecie utrudniać ludziom życie żeby ludzie po komunii nie mogli z kościoła wyjechać bo kolarze sobie jadą
Organizatorzy to dno

Translate »