Home Nowości Torowe Czwartki powracają na Wrocławski Welodrom!

Torowe Czwartki powracają na Wrocławski Welodrom!

0
14

W końcu są! Oto one – Torowe Czwartki na naszym Wrocławskim Welodromie im. Wernera Józefa Grundmanna powracają i czekają na Was! Przyjdźcie i sprawdźcie jakie efekty dała Wam ta solidnie przepracowana zima, a nawet jeśli czujecie, że tak naprawdę dopiero co się rozkręcacie, wejdźcie w nowy sezon z kopyta – a jak wiadomo na ostrym kole najlepiej, bo jak już zaczniesz, to ciężko przestać! 

To jest miejsce dla każdego, nawet jeśli nigdy nie jeździłeś na torze nie ma czego się obawiać. Każdy kto przychodzi po raz pierwszy przechodzi przez obowiązkowe szkolenie teoretyczne i praktyczne i jest swobodnie wdrażany, a organizowane warsztaty i wspólne jazdy tylko pomagają w złapaniu przysłowiowego bakcyla. 

Otwarte jazdy odbywać się będą co tydzień w czwartek, według poniższego harmonogramu:

  • kwiecień: 16:30 – 18:00 (bez warsztatów)
  • maj-sierpień: 17:00 – 20:00 (z warsztatami)

Na tor możecie przyjść z własnym rowerem torowym – ostre koło z barankiem lub skorzystać z wypożyczalni. Pamiętajcie jednak o przesłaniu formularza zgłoszeniowego przed i rezerwacji roweru w przypadku chęci wypożyczenia.

Ekipa WroWelo zdecydowanie nie odpoczywała i zadbała o to, by tor, jak i sprzęt był w jak najlepszym stanie technicznym przed Waszym przybyciem. Dzięki prężnemu działaniu MCS Wrocław został on w całości wyczyszczony i przygotowany na nadchodzący sezon – a ja po wczorajszej wizycie powiem tylko, że jest pięknie!

Śledzcie aktualności Wrocławskiego Welodromu na stronie wrowelo.com lub na profilu na Facebooku, by być na bieżąco, a w razie jakichkolwiek pytań śmiało pytajcie. Z plotek też już wiemy, że Damy Ostro również wracają niebawem, a my nie możemy się już doczekać!

To jak? Spróbujesz własnych sił na historycznym, bo prawie 100 letnim torze kolarskim? Przyjdź i odkryj magię jakie to miejsce oferuję – betonowe wiraże, rowery bez hamulców, wiatr we włosach czy adrenalinę buzującą w żyłach. My już dawno przypadliśmy i niecierpliwością odliczamy dni do następnych torowych czwartków. Widzimy się?

#rusztenbeton #damyostro #wrowelo

wrowelo.com

facebook.com/wroclawski.welodrom

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »