Home Artykuł sponsorowany Spółka Dadelo S.A. otwiera swój drugi stacjonarny salon rowerowy pod szyldem CentrumRowerowe.pl

Spółka Dadelo S.A. otwiera swój drugi stacjonarny salon rowerowy pod szyldem CentrumRowerowe.pl

0
20

W czwartek 15 lutego b.r. we wrocławskiej Alei Bielany została otwarta ciekawa przestrzeń, stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach jednośladów. Sklep CentrumRowerowe.pl jest drugim otwartym przez giełdową spółkę Dadelo S.A. stacjonarnym salonem rowerowym w Polsce. Pasjonaci kolarstwa z Dolnego Śląska, będą mieli okazję do przetestowania najnowszych rozwiązań w dziedzinie customer experience. 

Miejsce wymiany doświadczeń

– Zależy nam, aby nasze stacjonarne salony rowerowe były nie tylko przestrzenią handlową, ale również miejscem doświadczeń i wymiany opinii dla społeczności rowerowej – mówi Jacek Zieziulewicz, Dyrektor Handlowy Dadelo S.A. 

Właśnie dlatego odwiedzający salon CentrumRowerowy.pl we Wrocławiu mogą skorzystać z między innymi biegnącej w obszarze sklepu ścieżki rowerowej z przeszkodami do testowania wszystkich typów rowerów. Poza ścieżką w salonie znajduje się także profesjonalne centrum serwisowe oraz wygodna strefa relaksu dla dorosłych i dzieci. 

Na lokalizację tej nowoczesnej przestrzeni wybrana została dobrze znana wszystkim wrocławianom i mieszkańcom dolnego śląska Aleja Bielany. Salon CentrumRowerowe.pl zajmuje niemal 3000 m2 i jest największym tego typu sklepem we Wrocławiu. 

Na tym obszarze wszyscy amatorzy jazdy na rowerze znajdą najbogatszą w kraju ofertę produktową, która obejmuje między innymi prawie 700 rowerów i 7500 różnych produktów dla miłośników dwóch kółek. Poza rowerami klienci CentrumRowerowe.pl mogą wybierać spośród wyjątkowo szerokiej oferty części, odzieży i akcesoriów od najlepszych marek. Cały asortyment jest dostępny na wyciągnięcie ręki. 

Osoby potrzebujące porady przy wyborze odpowiedniego produktu mogą liczyć na pomoc profesjonalnego personelu – również pasjonatów jazdy na rowerze.

Ceny internetowe i strefa click&collect

Spółka Dadelo S.A., która jest twórcą salonów działających pod marką CentrumRowerowe.pl zasłynęła z prowadzenia znanego w świecie rowerowym sklepu online pod tą samą nazwą. Dlatego też najważniejszym założeniem sieci CentrumRowerowe.pl jest synergia pomiędzy działaniami online i offline. We wrocławskim salonie znaleźć można strefę click&collect z możliwością zamówienia i odbioru produktów z pełnej oferty dystrybutora oraz innowacyjne rozwiązanie technologiczne dające możliwość synchronizacji cen w obu kanałach sprzedaży. Klienci mogą mieć pewność, że zapłacą tyle samo za produkty w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Co więcej dzięki technologii NFC i skanowania kodów QR możliwe jest szybkie i samodzielne uzyskane pełnej informacji o produktach.

Informacje o sklepie znaleźć można na stronie: centrumrowerowe.pl 

Sklep rowerowy CentrumRowerowe.pl znajduje się w

Aleja Bielany II

ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Spółka Dadelo S.A. specjalizuje się w sprzedaży rowerów,akcesoriówi części rowerowych. Platformę CentrumRowerowe.pl oraz stacjonarny salon rowerowy w Warszawie, przez które prowadzona jest dystrybucja, codziennie odwiedzają tysiące osób. Pracownicy Spółki to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale również pasjonaci kolarstwa, którzy o rowerach wiedzą wszystko. Poza sprzedażą jak najszerszej oferty produktów, Dadelo stara się również codziennie edukować i pomagać w zakresie rowerowej wiedzy. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »