Home Nowości Prototypowy Canyon na trampolinę, kupilibyście?

Prototypowy Canyon na trampolinę, kupilibyście?

2
2922

„Rower” na trampolinę Canyona – jeśli zawsze chcieliście latać wysoko, oto pierwsze ekskluzywne zdjęcia nowego roweru z Koblencji! Podobno jest to pojazd, dzięki któremu można bezpiecznie i łatwo próbować nowych trików na trampolinie. Ponieważ jest to prototyp, nie wiadomo zbyt wiele – nawet tego, czy kiedykolwiek trafi do sklepów. Zainteresowani?

Brak kół, brak napędu, rama wykonana przypuszczalnie ze spienionego materiału – to ma być rower? Tak! Ale nie taki na ścieżki, tylko na trampolinę. Canyon, firma wysyłkowa z Koblencji, testuje obecnie, co można zrobić z takim pojazdem i w jakim stopniu można go zintegrować z treningiem sportowców, a może nawet przemówić do zupełnie nowej grupy docelowej. My też nie do końca wiemy, co z nim zrobić. Jakieś pomysły?

Fabio i Gabriel Wibmer również otrzymali po jednym z rowerów i mogli je już wypróbować – pokazują, że rower zdecydowanie można wykorzystać do prób różnych tricków, nie robiąc sobie krzywdy. Jesteśmy ciekawi, czy ostatecznie jest to coś dla mas, czy może stanie się specjalistycznym narzędziem treningowym?

4 7 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacperf
Kacperf
8 miesięcy temu

ja takiego chce (poland)

Translate »