Trek z dumą prezentuje osiem nowych wzorów malowania Project One ICON dla naszych grup kolarskich, męskiej i damskiej.
Każdy z tych wyjątkowych wzorów malowania wprowadzanych przed tegorocznym Tour de France zdobił będzie jednoślad innego zawodnika podczas najsłynniejszego wyścigu Grand Touru. Nowe wzory malowania są już dostępne dla konsumentów i pojawią się na najlżejszych, najbardziej aerodynamicznych rowerach szosowych w ofercie Treka, czyli Émonda SLR i Madone SLR.
Każdy wzór tworzony jest ręcznie przy wykorzystaniu specjalnych procesów malowania, co pozwala uzyskać organiczne wzory i formy, których nikt nie powtórzy. Każda rama Project One ICON jest inna.
Nowe wzory malowania
Chroma Ultra-Iridescent (edycja limitowana)
Chroma Ultra-iridescent to wynik połączenia lat prób i błędów oraz artystycznego polotu najbardziej rozchwytywanych mistrzów malowania Project One. Stworzenie tak błyskotliwego malowania wymaga umiejętności i wiedzy. Powiedziano nam, że receptura jest ściśle tajna i trzymana za zamkniętymi na cztery spusty drzwiami.

Chroma Diamond Flake (edycja limitowana)
Miliony mikroskopijnych płatków chromu tworzą fascynujący wzór, który zawsze prezentuje się oszałamiająco. Każdy diament jest wyjątkowy, a z tym limitowanym wzorem malowania rowerzyści otrzymają rower marzeń, który błyszczy inaczej w każdym świetle.

Real Smoke (Cerulean Mist, Red Smolder i White Ash)
Real Smoke to tajemniczy, malowany ręcznie wzór z ogniem jako głównym składnikiem. W warstwie bazowej każdej ramy kryje się dym, dzięki czemu ten wzór zawsze płonie.

Crystalline (Blue Prismatic i Viper Frost)
Te niesamowite wzory malowania powstają organicznie poprzez łączenie tysięcy drobnych kryształów w struktury skrzące się w każdym świetle. Jak naturalne zjawisko, z którego czerpią inspirację, rowery Crystalline są jak płatki śniegu — każdy inny.


Team Tie Dye
Ten wyjątkowy wzór malowania w kolorze grupy kolarskiej dopełnia sześć wersji Tie Dye wprowadzonych w Project One wcześniej w tym roku.
