Home Nowości Rapha Festive 500 motywuje nagrodami do mocnego zamknięcia roku 2022!

Rapha Festive 500 motywuje nagrodami do mocnego zamknięcia roku 2022!

0
360

Czy zrealizowałeś już swoje cele kolarskie na rok 2022? Jeśli jeszcze nie, Rapha chce zmotywować Cię do ostrego finiszu w ostatnim tygodniu sezonu, w okresie od Bożego Narodzenia do Nowego Roku. Ma nie tylko limitowaną edycję produktów Festive 500, ale też nagrody takie jak rower OPEN UP, czy atrakcje od Wahoo, POC, Snow Peak i Campagnolo.

12. doroczny Rapha Festive 500

Rapha Festive 500 to prosty pomysł – przejechać 500 kilometrów w ciągu ostatnich 7 dni roku, od Wigilii do Sylwestra. W praktyce jednak często jest to dość trudne, ponieważ prawie 90% światowej populacji mieszkającej na półkuli północnej jest obecnie w objęciach zimy.

Mimo to, ponad sto tysięcy z nas – czytaj szalonych rowerzystów – zapisało się już na wyzwanie Festive 500 na Stravie, aby dać z siebie wszystko. W ostatnich latach, aby uczynić challenge bardziej rozsądnym, Rapha i Strava zgodziły się, aby wirtualne przejażdżki w pomieszczeniach również kwalifikowały się do rywalizacji, jeśli naprawdę nie możesz wyjść na zewnątrz, aby nakręcić kilometry.

Po ukończeniu wyzwania otrzymasz cyfrową odznakę na swoim profilu Strava, ale także weźmiesz udział w loterii, w której jeden z uczestników odjedzie nowym rowerem Open UP, wyposażonym w grupę Campy Ekar 1×13.

Grupowe jazdy w realnym świecie są organizowane przez kluby Rapha na całym świecie (znajdziecie je na stronie Festive 500). Ale jeśli nie możecie się tam pojawić – choćby ze względu na lokalizację – nie ma wymówki, aby nie dołączyć do nich na Zwift. Co dwie godziny podczas całego Strava Challenge rozpocznie się nowa jazda grupowa Festive 500 Zwift, więc zawsze będziesz można do nich dołączyć, nawet pomiędzy świątecznymi obowiązkami rodzinnymi.

Nagrody Spirit of the F500 dla opowiadaczy historii

Oprócz pokonywania dystansu Raphe chce nagrodzić także tych, którzy opowiedzą dobrą historię. Można więc upamiętnić wysiłek (udany lub nie), jakkolwiek uzna się to za stosowne. Zastanów się, jak podzielić się tym, co motywuje Cię do jazdy w najciemniejsze dni zimy, a Rapha nagrodzi tych, którzy czczą ducha Festive 500 kolejną porcją nagród, w tym sprzętem od Wahoo, POC, Snow Peak i Campagnolo.

Zestaw rowerowy Festive 500 z limitowanej edycji

Każdego roku Rapha przygotowuje limitowaną kolekcję zestawów do jazdy, aby zmotywować chętnych do osiągnięcia 500 km. Tegoroczny zestaw Festive 500 charakteryzuje się jasnymi i pastelowymi kolorami inspirowanymi geometrycznymi blokami kalendarza, na które nałożono grafikę opartą na złotej proporcji – to ukłon w stronę znalezienia idealnej ludzkiej równowagi między wolnym czasem z rodziną, a czasem na rowerze.

Info: rapha.cc

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »