Nowy Antidote Carbonjack już tu jest!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu całkowicie nową ramę enduro Antidote Carbonjack. Proces projektowania "pod jednym dachem" - czyli od początku do końca w firmie - sprawia, że ​​ta rama jest wyjątkowa, a Antidote twierdzi, ż lepsza niż cokolwiek innego na rynku! 

Opierając się na sukcesie poprzedniego modelu, najbardziej oczywistą aktualizacją są 29-calowe koła, ale jest też zupełnie nowy projekt, który "pokazuje wizję przyszłości i unikalną geometrię Złotego Podziału" jak to nazwano.

 

 

Materiały, które dostaliśmy, mówią też o tym, że "nowy Carbonjack jest szybszy, dłuższy i zwrotniejszy, ale dobrze wyważona geometria pozwala utrzymać stabilność na szybkich i trudnych trasach enduro. Ekipa Antidote mówi wprost "Uważamy, że nasza „geometria Złotego Podziału” jest najlepszą ogólną geometrią, jaką kiedykolwiek zaprojektowaliśmy. Dlaczego? Ponieważ proporcje między trójkątami przednimi (front center) i tylnymi widełkami (chainstay) są najskuteczniejsze dla rodzaju jazdy, do której przeznaczony jest Carbonjack. Nasz specjalny rozkład równowagi między „przednim trójkątem” i „widełkami” oznacza lepszy rozkład masy rowerzysty, nie ma znaczenia, czy wspinasz się, czy schodzisz. Nowa geometria Carbonjack daje prowadzącemu pewność jazdy."

 

 

Dalszy ciąg informacji prasowej podaje też, że "Nowy Carbonjack ma przyjazny pedałowaniu, skuteczny kąt podsiodłowa 74,4 stopnia i kąt główki ramy 65 stopnia. Geometria zostanie zoptymalizowana pod kątem widelca o skoku 160 mm i zalecanego offsetu 44 mm. Pozwala to na większy trial widelca poprawiający stabilność jazdy i przekładający się na bardziej zabawową jazdę w terenie i większą pewność trzymania przedniej opony w zakrętach"

 

 

Zainteresowani? Przypominamy nasze inne artykuły na temat Antidote

Made in Poland: Antidote Bikes z Krakowa

Antidote Carbonjack - prezentacja enduro przez duże E

Test Antidote Carbonjack enduro albo mini DH

 

I dodatkowe informacje prosto z materiałów prasowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze do artykułu