Home Fitness Trening „Kolarstwo zaawansowane” od 21 listopada w księgarniach

„Kolarstwo zaawansowane” od 21 listopada w księgarniach

0
300

Jeśli czujecie, że osiągnęliście poziom zaawansowanego kolarskiego amatorstwa i zależy wam na rozwoju umiejętności, oto pozycja, której nie możecie pominąć.
Podręcznik ten zbiera w jednym miejscu najnowsze wyniki badań naukowych dotyczących kolarstwa jako sportu wytrzymałościowego i przekłada je na język praktyki. Dowiadujecie się, jak trenować efektywniej i jeździć szybciej, dzięki zastosowaniu treningu z pomiarem mocy czy bikefittingu, dzięki wprowadzeniu w życie właściwego sposobu odżywiania i rozsądnej suplementacji, ponadto dzięki prawidłowo przeprowadzanej regeneracji. Szukacie idealnego tempa dla siebie, optymalizujecie dopasowanie sprzętu, a nawet znajdujecie porady dotyczące radzenia sobie ze stresem.

AUTORZY
Hunter Allen
Były kolarz zawodowy, obecnie trener i specjalista w dziedzinie treningu z pomiarem mocy. Wraz z Andrew Coganem napisał rewolucyjny podręcznik, który zapoczątkował erę pomiaru mocy w kolarstwie (Training and racing with a power meter). Jest współtwórcą oprogramowania i platformy Trainign Peaks!
Stephen S. Cheung
Naukowiec i popularny publicysta sportowy. W swoich badaniach skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących kolarstwa i sportów wytrzymałościowych w aspekcie stresu środowiskowego, zmęczenia czy odwodnienia. W swojej pracy dziennikarskiej umiejętnie przekłada naukę na język praktyki.

Wydawnictwo: Inne Spacery
Przekład: Katarzyna Matejczyk-Wyka
ISBN: 978-83-64709-09-8
Premiera: 21 listopada 2016
Cena: 49,90 zł

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »