Home Fitness MyWhoosh także na komputery Mac

MyWhoosh także na komputery Mac

0
8

MyWhoosh, oficjalny partner Mistrzostw Świata w Kolarstwie Szosowym UCI i Mistrzostw Świata w e-sporcie 2024-2026, zaktualizował aplikację, która od 2 lutego dostępna jest także dla użytkowników komputerów stacjonarnych i laptopów Mac. I to niekoniecznie najnowszych, bo sprawdziliśmy – całość działa płynnie na sprzęcie liczącym 10 lat! Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że appka do jazdy pod dachem, wraz z programami treningowymi jest za darmo, to tym bardziej warto wypróbować jej możliwości.

Najnowszy update pojawiają się tuż po wprowadzeniu szeregu ostatnich ulepszeń w świecie MyWhoosh, w tym aktualizacji 3.5.2 (Endurance Climb, sprzęt sterujący, jazda w grupie) i 3.5.1 (kontrolowane boty towarzyszące, nowy system okrążeń, ulepszony protokół testu Power Passport). Użytkownicy MyWhoosh mogą pobierać i aktualizować aplikację od piątku, 2 lutego 2024 roku.

Minimalne specyfikacje dla MacOS są następujące:

System operacyjny: MacOS 12 Monterey

Procesor: Intel i5 7. generacji
PAMIĘĆ RAM: 8 GB
Miejsce na dysku: Co najmniej 10 GB
System operacyjny: MacOS 12 Monterey

Zalecane specyfikacje dla systemu MacOS są następujące:

OS: MacOS 13 Ventura

Procesor: M1 i nowsze
PAMIĘĆ RAM: 64 GB
Pamięć masowa: NVME M 2.0 SSD (co najmniej 15 GB wolnego miejsca)

Trick programistów MyWhoosh polega na tym, że appka dostosowuje jakość grafiki do sprzętu. Tym samym na Macbooku Air z 2014 grafika jest słabsza – piksele tworzące avatara w ruchu są wyraźnie widoczne – ale całość działa płynnie, a jeśli tylko komputer nie jest na kierownicy, tuż przed nosem, to i wrażenia z jazdy niewiele odbiegają od tych na nowszym sprzęcie.

To także może Cię zainteresować

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »