Home Nowości Nie taki dziecinny GT Stomper FS ACE

Nie taki dziecinny GT Stomper FS ACE

0
10

To oczywista oczywistość, że dla dzieci chcemy jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że w ramach zarażania pasją z zainteresowaniem patrzymy na rowery, które mogłyby w tym pomóc. Kultowe GT przygotowało odpowiednią propozycję – proszę państwa, na scenę wjeżdża full GT STOMPER FS ACE!

Rower mogliśmy zbadać podczas jesiennej prezentacji kolekcji, gdzie objeżdżaliśmy nowości marki, w tym Sensora i Grade X. Z oczywistych względów akurat Stompera oblatać się nie dało – jest przeznaczony dla użytkowników o zdecydowanie niższym wzroście! Rower jest dostępny tylko w jednym rozmiarze i specyfikacji, za to w dwóch kolorach. Najważniejsze – jest już dostępny i kosztuje 7499 zł!

Najważnijsze jest to, że choć rower mniejszy, to to full „pełną gębą”, odpowiednio przystosowany dla swojej kategorii wiekowej. GT STOMPER FS ACE oferuje 130/120 mm skoku, a za amortyzację odpowiadają produkty SR Suntour z powietrzem w środku, co ułatwia ich odpowiednie ustawienie. Rama roweru, zwana STOMPER FS G2, wykorzystuje aktywny system tylnego zawieszenia z zawiasem Horst Link oraz z pływającym tłumikiem. Oznacza to między innymi, że charakterystyka pracy amortyzacji jest liniowa, a zatem odpowiednie dla małego i lekkiego rowerzysty. Także geometria roweru i jego komponenty zostały dostosowana do dzieci, dzięki czemu rower powinien działać w 100% i nie ograniczać dziecka podczas jazdy.

Detale techniczne, które ucieszą nie tylko rodziców? W STOMPERZe FS znajdziem wewnętrzne prowadzenie przewodów i pancerzy przez ramę, hak UDH, napęd 1×10 Microshift Advent z zakresem kasety 11-48 z i zębatką 30 z w korbie oraz teleskopową sztycę podsiodłową. Koła na oponach WTB są gotowe do konwersji na bezdętkowe. Rama ma mocowanie koszyka na bidon, ale także dodatkowe inserty na spodzie górnej rury ramy, do których można przymocować np. zapasową dętkę czy multitoola.

Info: gtbicycles.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »