Pump it Tour: zapowiedź Pucharu i Mistrzostwa Polski Pumptrack

Zaraz po tym, jak organizatorzy dostali zielone światło od PZKol na organizację pierwszych w naszym kraju zawodów rangi Pucharu oraz Mistrzostw Polski w nowej dyscyplinie sportowej pumptrack, także my otrzymaliśmy konkrety. Pump it Tour startuje już w wkrótce!Do pierwszej edycji Pucharu i Mistrzostw Polski zostało naście dni. Zawodnicy z całej Polski deklarują udział w tych wyjątkowych rozgrywkach, dzięki którym poznamy najszybszego z najszybszych w jeździe na torze pumptrack.

Motywacja jest duża - pierwszy tytuł Mistrza Polski, nagrody rzeczowe od partnerów wydarzenia oraz tysiąc złotych za najlepszy czas zawodów. Brzmi kusząco. Ale przede wszystkim, możliwość współzawodnictwa z zawodnikami całej Polski.

Dla niektórych te zawody to prawdziwa szansa na zgarnięcie tytułu Mistrza Polski Pumptrack. Dla innych to wspaniała okazja do spotkania się w doborowym towarzystwie i dobrej zabawy poznając przy tym mnóstwo nowych ludzi, których łączy ta sama pasja - rowery.

Już 2 sierpnia 2020 roku, PUMP IT TOUR zawita do małej miejscowości położonej w województwie Małopolskim - Rzyki. To właśnie tam znajduje się resort wypoczynkowy - Czarny Groń, który udostępnia nam swój obiekt w tym szczytnym celu. Wyłonić najszybszego z najszybszych.

Tego dnia dla każdego znajdzie się coś dobrego. Najmłodsi zostaną oczarowani Magiczną osadą, starsi zatracą się w smaku pizzy i zimnego piwa, sportowcy wykręcą zdrowy koktajl siłą własnych mięśni, a zawodnicy zrelaksują się w strefie zawodnika.

Więcej o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/642103219864463/
Śledź nas!
https://www.facebook.com/pumpitpumptracks/
Zapisy:
www.pumpit.pl