Bike Maraton Zdzieszowice 2019!

Druga edycja Bike Maratonu wystartuje w niedzielę 28 kwietnia! Bądźcie gotowi. Następna okazja do ścigania to zawody w Polanicy-Zdroju, 11 maja! Tam będą góry i będziemy my z Wybrańcem, czyli osobą, której zafundujemy startowe, przygotujemy sprzęt i z którą pojedziemy. 

Zdzieszowice 2019 

 

Ścigamy się więc w tym roku na czterech dystansach: w Zdzieszowicach koronny dystans Bike Maratonu – GIGA – będzie miał już 84 km i 1400 m przewyższenia. To znak, że najdłuższe i najcięższe maratony tego sezonu zbliżają się milowymi krokami, a najlepsi polscy zawodnicy będą mieli po co do Zdzieszowic przyjechać.

 

 

 

 

MEGA to 54 km i 990 m przewyższeń, CLASSIC 26 km i 500 m przewyższeń, a FUN zapewni 16 km jazdy i zabawy oraz sumę podjazdów dającą 300 m.

 

Warto pamiętać o oddzielnych startach: GIGA wystartuje samotnie o godz. 10:00, CLASSIC i MEGA razem o 11:00 (obowiązuje tu podział na sektory startowe), a FUN o 11:30.

Nie zabraknie również wyścigów dla dzieci – Sonko Kids Bike Maraton rozpocznie ok. godz. 11:45.

 

 

 

 

Wśród wszystkich wyścigów i dystansów Bike Maratonu każdy amator i miłośnik MTB na pewno znajdzie coś dla siebie, a Zdzieszowice są idealnym miejscem, żeby taką przygodę w tym roku rozpocząć.

Baza zawodów, jak zwykle w Zdzieszowicach, znajduje się na terenie kompleksu sportowo-wypoczynkowego przy ul. Korfantego. 

Więcej informacji: bikemaraton.pl 

 

 

Komentarze do artykułu