Home Imprezy Mistrzostwa Świata MTB w Red Bull TV!

Mistrzostwa Świata MTB w Red Bull TV!

0
535

Mistrzostwa Świata MTB 2018 relacja na żywo!

Maję i Jolandę oraz innych zawodników będzie można oglądać na żywo i  bezpłatnie na stronie www.redbull.tv/lenzerheide. Relacja startuje w sobotę 8 września od godz. 12:15.

 

Tak jak Adam Małysz skupiał się na oddaniu dwóch dobrych skoków, tak ja chcę pojechać każdy metr trasy jak najlepiej – mówi Maja Włoszczowska przed startem w MŚ.

Oczywiście nie byłabym sportowcem, gdybym nie marzyła o zwycięstwie, ale wiele zawodniczek jest w świetnej formie, więc o podium będzie bardzo ciężko. Ostatnie tygodnie spędziłam w Livigno na obozie wysokogórskim, przygotowując się do startu w Lenzerheide. Po drodze przyplątało się lekkie przeziębienie. Mam nadzieję, że skończy się to wszystko pozytywnie, bo zazwyczaj, gdy przed najważniejszymi startami byłam podziębiona, na zawodach było bardzo dobrze. Być może dzięki temu złapię trochę świeżości, która w Lenzerheide będzie bardzo potrzebna. Trasa jest bardzo dynamiczna i właściwie jest tylko jeden dłuższy podjazd, a cała reszta to jeden wielki rollercoaster. Co chwilę krótkie podjazdy i zjazdy i masa zakrętów oraz korzeni. Będzie się działo, dlatego zapraszam wszystkich do oglądania transmisji w Red Bull TV! – mówi Maja Włoszczowska przed sobotnim startem w Lenzerheide.

 

Oprócz Włoszczowskiej w wyścigu elity kobiet Polskę reprezentować będą Paula Gorycka, Katarzyna Solus-Miśkowicz i Aleksandra Podgórska. Wśród mężczyzn na liście startowej są Bartłomiej Wawak i Marek Konwa.

 

Plan transmisji MŚ w kolarstwie górskim na Red Bull TV

Zmagania elity mężczyzn i kobiet w konkurencji cross country będzie można oglądać w najbliższą sobotę 8 września na żywo na stronie Red Bull TV. Oba wyścigi komentować będzie Tomasz Hoppe. Podczas trwania relacji na żywo widzowie będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą upominki od Mai Włoszczowskiej i broniącej tytułu mistrzyni świata Jolandy Neff!
 

Sobota 8 września

12:15 – Elita kobiet XCO

15:30 – Elita mężczyzn XCO

 

Niedziela 9 września

13:00 – Elita kobiet downhill

14:30 – Elita mężczyzn downhill

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »