Home Nowości Aaron Gwin i jego rakieta YT Tues CF

Aaron Gwin i jego rakieta YT Tues CF

0
543

 

Rower został… podpisany, gdyby ktoś miał wątpliwości 🙂 Motywy patriotyczne są wszechobecne, nie tylko na tłumiku (Fox Foal X2), ale i na pozostałych częściach

 

 

Teoretycznie taki tłumik można kupić w sklepie z tłumikami, ale co jest w środku….. tylko Fox wie. Tu akurat nie widać podłączonej dodatkowo elektroniki, a bywała obecna i ona.

 

 

Do tłumika z tyłu pasuje też oczywiście i Fox 40 z przodu. Kierownica i mostek? Renthal. Warto zauważyć, że pod nostkiem jest dużo podkładek. Ciekawostka – Gwin używa rozmiaru L, najwyraźniej lubi mieć wysoko kierownicę.

 

 

Mostek i kierownica to klasyka – znów do kupienia w odpowiednim sklepie. Flatbar Renthala ma 790 mm szerokości, mostek 50 mm (to Integra). Wracając do Foxa – w środku kryje się coś, co nazywa się…. R.A.D., czyli za wnętrzności odpowiada specjalna sekcja Foxa, pracująca dla zawodników (i testująca prototypy itd.)

 

 

Gwin na siodle za często nie siedzi, ale jest. To SDG, podobnie jak sztyca

 

 

Korba, napinacz i przyległości to E-Trirteen, ramiona wykonano z karbonu – to model LG 1R

 

 

E-Thirteen dostarczył także koła, to model również nazwany LG 1R. Także obręcze wykonane są z karbonu. Ciekawostka, bo widać to lepiej na głównym zdjęciu – Opony to… Onza, bardzo mało popularna w DH. Gwin stawia na modele Ibex i Citius. Z drugiej strony widać też hamulce – to TRP. Ciekawostka – dźwignie hamulcowe pochodzą z trailowego hamulca Quadium SL, w zaciskach mamy 4 tłoczki.

 

 

Napęd to 7-biegowy Sram XO DH. Rozpiętość przełożeń…. mhmmm… od szybko, do superszybko i Gwin.

 

 

Patriotyczne pedały? Proszę bardzo. To odpowiednio pomalowane X2

 

 

A sam Gwin na żywo wygląda tak – tu na stoisku TRP

 

Chcecie mieć taki rower w wersji seryjniej? Znajdziecie go TU

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »