Home Miejscówki Sezon rowerowy w Szczyrku wystartował

Sezon rowerowy w Szczyrku wystartował

0
610

Nie chce się wierzyć, że jeszcze miesiąc temu dał się tam jeździć na nartach, ale pd 28 kwietnia ruszył po gruntownym remoncie BIKE PARK – SZCZYRK ENDURO TRAILS by TREK! Na pierwszy ogień przygotowano wszystkie trasy poniżej Hali Skrzyczeńskiej – HipHopa Flow, Otik, Otesanek, Bestyja i Skill Zone.

Kilka słów od budowniczego naszych ścieżek Jakuba Jonkisza z Enduro Trails Bielsko Biała w temacie remontu ścieżek: „Wszystkie ścieżki przeszły gruntowny remont. Na HipHopie poprawiliśmy całą nawierzchnię, więc znów będzie równiutko! Dopracowaliśmy też szejpowanie niektórych przeszkód, wystromiliśmy i przedłużyliśmy bandy,więc będzie jeszcze płynniej. Na Otiku też duże zmiany, parę nowych elementów, sporo ulepszeń, jest szybko! Teraz zrobimy jeszcze poprawki paru miejsc na Bestyji, ciut łatwiej będzie dolatywać (hopy na górze i road-gap) i lepiej lądować (dropy na starcie i na końcu). SkillZone szejpnięty i porównany, do zrobienia został jeszcze tylko Loop1. Na ten moment otworzyć można wszystko od Hali Skrzyczeńskiej, wyżej nadal śnieg”.

Najtańsze bikepassy tylko online na 
www.gopass.travel

Wraz z otwarciem sezonu rowerowego dostajecie cały pakiet dedykowanych ofert:

Dorzucamy też dodatkowe godziny otwarcia ośrodka, żeby można było wyszaleć się na 100%  – LONG FRIDAY, czyli wydłużone działanie gondoli do godziny 20:00 w piątki!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »