Home Nowości ZESTAW TOREB LOOK x RESTRAP STYLÓWKA W BIKEPACKINGU

ZESTAW TOREB LOOK x RESTRAP STYLÓWKA W BIKEPACKINGU

1
513

Nowa wersja toreb Restrap z innowacyjnymi tkaninami i wzorami, które pokazuj możliwości produkcyjne i projektowe oraz to, co jest możliwe dzięki własnej produkcji „Made in UK” – tak brzmi hasło przewodnie kooperacji Restrapa z Lookiem. Pomacaliśmy ciekawy, limitowany zestaw, który wkrótce dostępny będzie także w Polsce.

Opis na firmowej stronie Restrap brzmi: „Połączenie pasji do ręcznego wykonania i zaawansowanych technologicznie innowacji sprawiło, że Look i Restrap połączyły siły, aby stworzyć najbardziej ekscytującą z dotychczasowych serii toreb. Skupienie się na wysokiej wydajności i zaawansowanych materiałach doprowadziło do powstania naszej najbardziej innowacyjnej serii limitowanej do tej pory. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie, opalizującej tkaniny, ta wyjątkowa kolekcja dynamicznie gra ze światłem podczas jazdy, zmieniając wygląd pod różnymi kątami patrzenia i odbijając nawet najmniejszą ilość światła w urzekającej gamie kolorów.”

Seria obejmuje trzy torby – pod siodło, pod ramę i na kierownicę – teoretycznie można je jeszcze, czyli do 7.11, zamawiać na firmowej stronie Restrapa. Najlepsze – limitowana seria ma być dostępna lada moment w Polsce, u polskiego dystrybutora, czyli Bike-RS. Zainteresowani? Pytajcie!

Zestaw został idealnie dopasowany do kształtu ramy Looka
Jak widać włącznie z rolką na kierownicę
Jest na tyle duży, że pozwala na zdecydowanie dłuższy wypad
Najciekawsze jest jest jednak dopasowania kolorystyczne, obejmujące lakierowanie Look 765 Gravel RS. BIKE-RS jest też dystrybutorem Looka, więc można skompletować zestaw na miejscu

Zobacz także

https://magazynbike.pl/tour/2021/01/25/bikepacking-torby-transportowe/
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ZESTAW TOREB LOOK x RESTRAP STYLÓWKA W BIKEPACKINGU […]

Translate »