Szkolenia dla dzieci z Mają Micherdą

Wpadając poprzednim razem do Czarnej Góry, Maję spotkaliśmy otoczoną gromadą dzieciaków, które właśnie kończyły obóz rowerowy. Przy kolejnej wizycie w bike parku była okazja, by wypytać ją, jak te szkolenia wyglądają.Bike: Co znajduje się w ofercie?

Maja Micherda: Jest kilka opcji, w tym obóz rowerowy z opieką całodobową, noclegami i wyżywieniem. Dzielimy się na grupy w zależności od poziomu umiejętności. Jedna grupa jeździ po najprostszych trasach na Efce, kolejna po rozgrzewce wjeżdża na Milky Waya, a potem Freeride, albo od połowy Kambodży. Ale są i grupy zaawansowane, które przyjeżdżają by ćwiczyć zjazd. 

 

W jakim wieku są dzieci?

Od pięciu do osiemnastu lat. 

 

Młodsi z rodzicami?

Pięciolatek był pod moją opieką, Milky Waya zjechał. 

 

Ile trwa obóz?

Siedem dni. Zazwyczaj rodzice oddają dzieci w poniedziałek, a odbierają w niedzielę.

 

Jakie jest zainteresowanie? 

Bardzo duże, szczególnie szkoleniami. Ponieważ oprócz jazdy są też umiejętności poboczne, typu serwisowanie, mycie rowerów. Rodzice cieszą się, że jest to w pakiecie. 

 

Typowy dzień? 

Jeździmy od 10 do 13:30, przerwa półtoragodzinna, i potem znów do 17. Dzieciaki czasami trochę krócej. Chodzimy też na basen raz w tygodniu, mamy zajęcia z budowania tras. W zależności od pogody. 

 

Wspominałaś, że są też dzieci miejscowe…

Tak, jest też opcja spania w domu i przychodzenia tylko na szkolenia. Szkolenia i „kolonie” są oddzielnie, oferujemy różne opcje. Możemy się też zajmować dzieckiem, gdy rodzice mają wolne, jeśli ktoś przyjechał na urlop. 

 

Ile kosztuje pełen turnus? 

Całkowity koszt, wraz z karnetami, to 2300 zł. 

Więcej informacji na temat szkoleń: czarnagora.pl/bike-park/

 

 

Przewodnik po Czarnej Górze z Mają Micherdą jako oprowadzająca

Komentarze do artykułu