Kocioł Bimbru 15-16 czerwca!

Czas: 15-16 czerwca, miejsce: Bielsko-Biała. Wydarzenie? Rozpalony zostanie Kocioł Bimbru! Organizatorzy zapraszają na dwudniową rowerową rozgrywkę logiczno-orientacyjną z nutą enduro. 

 

Każdego dnia zadaniem uczestników będzie zgromadzenie na otrzymanej przed startem mapie jak największej liczby punktów i jej zwrot przed upływem limitu czasu. Punkty można zdobyć, odwiedzając ukryte w górach tajemnicze Trzy Wiedźmy oraz 7 zaznaczonych na mapie stanowisk. Zagadka jest iście szachowa, ponieważ, jak zapewniają organizatorzy, w tej grze nie wygrywają najszybsi zawodnicy, lecz potrafiący dobrze zaplanować rowerowe wycieczki. 

 

 

PUCHAR BIMBRU 

 

We wrześniu 2018 roku marka BIMBER z Bielska-Białej zorganizowała zawody na orientację PUCHAR BIMBRU, który został okrzyknięty najlepszą imprezą enduro sezonu. 

 

KOCIOŁ BIMBRU 

 

KOCIOŁ BIMBRU odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2019 roku, a sceną rywalizacji będą Beskidy na wschód oraz zachód od Bielska-Białej. Jest o co walczyć, na zwycięzców czeka duża pula nagród i dwa dni świetnej zabawy. 

 

 

 

 

Impreza ma na celu promocję nieodkrytych rejonów Beskidów oraz popularyzację kolarstwa górskiego jako atrakcyjnej dyscypliny sportowej.

Partnerzy wydarzenia: m.in. Trek, Kaski.com oraz Evoc. 

UWAGA!

ZAPISY na stronie organizatora! Liczba miejsc jest ograniczona!