BM Hero wybrany! Czyli dziewczyny na rowery…

Wybraliśmy, skontaktowaliśmy się i... uzyskaliśmy potwierdzenie. Stąd już oficjalnie możemy poinformować, że naszym Bike Maraton Hero Anno Domini 2019 została urzędniczka, matka dwojga dzieci, żona maratończyka, która pierwszy raz w życiu ubierze się w lajkrę i pokona na góralu określony dystans. Uff, będą emocje! I o to właśnie nam chodziło.Pani Aleksandra ujęła nas swoją determinacją, świeżością i całkowitym brakiem doświadczenia. Bo jeśli nie teraz, to kiedy? 
Napisała tak: "chcę wreszcie poczuć tę adrenalinę, zawzięcie, karuzelę emocji". Cóż, jesteśmy przekonani, że emocji nie zabraknie! 

Zgodnie z obietnicą ubierzemy panią Aleksandrę, wyposażymy w kask, spodenki, koszulkę, rękawiczki. Nasza bohaterka pojedzie na modelu Accent Peak 29 Lady TA SLX udostępnionym przez firmę Velo. 

W polanickiej edycji Bike Maratonu pokonamy razem dystans FUN! W trakcie tej przygody będziemy robić zdjęcia, zapamiętywać wrażenia, by spisać je potem i podzielić się z Czytelnikami Bike'a. 

Wierni przekonaniu, że jazda na rowerze to jedna z największych przyjemności w życiu, zamierzamy udowodnić, że na START w MARATONIE NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO... 

 

WSZYSTKIM kilkunastu osobom, które napisały do nas, zgłaszając chęć zostania BM Hero, bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY! I przypominamy, że jeśli samodzielnie, czyli bez naszego wsparcia, zdecydujecie się wystartować 11 maja w Polanicy-Zdroju, możecie liczyć na naszą pomoc w załatwieniu "startowego" i otrzymacie od nas koszulkę Bike'ową! Wystarczy, że potwierdzicie swoją obecność w Polanicy, odpowiadając na maila, którego otrzymaliście od nas w zeszłym tygodniu! 

Do rowerów przystąp! I do zobaczenia w Polanicy!