Obudowa do smartfona THULE ATMOS X5

Każdy, kto używa smartfona, jeżdżąc więcej na rowerze, wcześniej czy później zapewne inwestuje w jego naprawę. Jeśli da się jeszcze coś uratować. Obudowa Thule X5 ma zapobiec podobnym smutnym (i kosztownym) przypadkom.W testowanym wariancie do iPhone’a 6 Plus (są też inne) z  THULE ATMOS X5 dostajemy naprawdę solidny kawałek tworzywa. Telefon robi się dwukrotnie grubszy, ale też trudno wyobrazić sobie opakowanie solidniejsze. Po charakterystycznym kliknięciu zatrzasków dostajemy szczelną cegłę, wodoodporną (IP68) i oczywiście zabezpieczoną przed kurzem.

 

 

 

Chronione są oczywiście wszystkie porty, jak i ekran. Działają wszystkie funkcje. Telefon z trudem mieści się w kieszeni, ale już w plecaku miło mieć świadomość, że jest bezpieczny. To cenne, szczególnie gdzieś w głuszy, gdy będziemy potrzebować kontaktu ze światem.

 

 

Wówczas przebolejemy też, że gorzej nas słychać – to cena uszczelnienia mikrofonu. W sumie opakowanie Obudowa do smartfona THULE ATMOS X5 jest naprawdę ekstremalne, bardziej na wyprawę niż na co dzień. Ale Thule ma też wersje lżejsze – X4 i X3. Tu każdy może dobrać sobie stopień ochrony. 

 

 

 

 

Więcej info na

thule.com

 

 

 

Cena: 

279 ZŁ, 120 G

 

 

 

 

 Thule Atmos X5 obudowa do telefonu

 

 

 

 

Artykuł ukazał się w BIKE 3/2018. Jego elektroniczną wersję znajdziecie TUTAJ