Home Nowości LEATT OFERUJE GAMĘ BUTÓW MTB NA KAŻDĄ OKAZJĘ

LEATT OFERUJE GAMĘ BUTÓW MTB NA KAŻDĄ OKAZJĘ

0
774

Dwa lata po wejściu firmy Leatt na rynek butów MTB, południowoafrykańska marka przekształciła swoją ofertę płaskich butów dzięki nowej, własnej mieszance gumy.

Buty są niezwykle ważne dla każdego kolarza górskiego, nie tylko ze względu na komfort, ale są kluczowym punktem kontaktu z rowerem, zapewniając stabilność, moc i kontrolę. Linia butów Leatt została opracowana, aby zmaksymalizować wrażenia z jazdy na rowerze, zapewnić niezbędną przyczepność do pedałów i, jak zawsze, pomóc w zapobieganiu urazom.

Wiodącym modelem jest Leatt HydraDri 7.0, który wyznacza standardy wydajności na każdą pogodę. Zaprojektowany „od wewnątrz”, z cholewką wykonaną z membrany Leatt HydraDri, która zapewnia ochronę przed wodą z membraną 10K/10K, 7.0 posiada również odporną na błoto powłokę zewnętrzną, która jest bardzo skuteczna w utrzymywaniu błota i wody z dala od wewnętrznego systemu dopasowania ze sznurówkami.

Odwrócenie buta ujawnia podeszwę składającą się z Leatt RideGrip ™ Pro. Ta nowa mieszanka gumy jest o 20% bardziej miękka niż standardowa RideGrip™ stosowana w aktualnej ofercie butów. Leatt RideGrip™ Pro zapewnia doskonałą jakość przyczepności dzięki specjalnej mieszance lepkiej gumy, która zapewnia stabilność, a także maksymalny kontakt z powierzchnią pedałów.

Wzór podeszwy w modelu 7.0 ewoluował w kierunku WaffleGrip Pro – odwróconej wersji WaffleGrip firmy Leatt – która pozwala na jeszcze głębszą penetrację wszelkiego rodzaju pinów by uzyskać maksymalną przyczepność pedałów. WaffleGrip Pro zapewnia również doskonałą trakcję w tych momentach, kiedy musisz chodzić.

Leatt HydrDri 7.0: € 209,00

Dla fanów zatrzasków Leatt 4.0 Pro Clipless jest doskonałym wyborem. Kanał na bloki o głębokości 25 mm pozwala naprawdę „zablokować się” do jazdy, podczas gdy przedłużenie o 15 mm podeszwy z tyłu zmniejsza obciążenie Achillesa, a kołnierz neoprenowy na kostce podnosi poziom komfortu i ochrony. Szybkoschnące i oferujące świetną wentylację buty 4.0 są stworzone na ekstremalne warunki pogodowych, a system mikroregulacji MOZ pozwala na dokonywanie drobnych zmian w razie potrzeby. Podeszwa RideGrip™ zapewnia optymalny kontakt z pedałem, a wbudowane kanały błotne odprowadzają błoto z podeszwy.

Leatt MTB 4.0 Clip (ze sznurówkami): € 159,00
Leatt MTB 4.0 Clip Pro (z MOZ): € 179,00

Jeśli szukasz wysokiej klasy buta zbudowanego specjalnie do jazdy enduro i DH, nie ma nic lepszego niż but Leatt MTB 3.0. Średnio sztywna podeszwa oferuje maksymalny komfort i ochronę wrażliwych miejsc, takich jak pięta, palce i podbicie. Podobnie jak Leatt Hydradri 7.0, ten but MTB posiada charakterystyczny wzór podeszwy WaffleGrip Pro, który zapewnia doskonałą przyczepność nawet na najtrudniejszych trasach. Podeszwa wewnętrzna wykonana z mieszanki EVA i gumy zapewnia doskonałą elastyczność dla lepszego kontaktu z pedałami.

Leatt MTB 3.0 Flat (ze sznurówkami): € 149,00
Leatt MTB 3.0 Flat Pro (z MOZ): € 169,00

Całkowicie nowy Leatt MTB 2.0 to but uniwersalny. Podczas gdy stylistyka sugeruje że to po prostu buty do chodzenia, bez wysiłku przekształca się w but z imponującą przyczepnością dzięki podeszwie RideGrip™ Pro. Po raz kolejny jest to zasługa charakterystycznego wzoru podeszwy Leatt WaffleGrip Pro, który zwiększa kontakt z pinami na pedale.

Leatt MTB 2.0 Flat: € 119,00

Dzięki tej imponującej gamie płaskich butów, Leatt po raz kolejny udowadnia swoje zaangażowanie w rozwój obuwia zaprojektowanego tak, aby znacznie poprawić jakość jazdy. Niezależnie od tego, czy chodzi o hardcorowe warunki, czy o codzienną jazdę po mieście.

Info: leatt.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »