Home Imprezy Zapowiedzi Dual slalom w centrum Cieszyna

Dual slalom w centrum Cieszyna

0
496

Jak w prawie każdej dyscyplinie rowerowej i w Dualu chodzi o to, żeby jak najszybciej zjechać trasę, urozmaiconą różnymi przeszkodami typu hopki czy bandy. Ale tylko w dualu ścigasz się równocześnie (!) po tak samo przygotowanej trasie, łeb w łeb ze swoim przeciwnikiem, którego oddech czujesz na ramieniu. Najlepiej jednak, jakbyś czuł go na plecach – wtedy wygrana jest Twoja!

Zawody ekscytujące, szybkie i z namacalną nutką rywalizacji, gdy śledzisz kątem oka swojego przeciwnika. Dołóżmy do tego miejską dżunglę i atrakcja gwarantowana. Trzeba zaznaczyć, że trasa będzie do pokonania nie tylko dla downhillowca, ale również kolarza XC czy enduro.

Wszystko to oferuje Fundacja Kult już 14 maja w Cieszynie.

Na zawodników, kibiców, rodziny czekać będzie nie tylko wspaniałe widowisko, ale również strefa okołoeventowa, gdzie m.in. czas umili DJ, głód zaspokoją foodtrucki, dzieci będą mogły pobawić się w specjalnie przygotowanym kąciku pod okiem animatorów, a każdy chcący spróbować swoich sił będzie mógł skorzystać z darmowego pumptracka.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do wydarzenia na Facebooku i daj znać znajomym! https://www.facebook.com/events/1266516813386242/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »