Home Miejscówki Bestyja nowa trasa enduro w Szczyrku!

Bestyja nowa trasa enduro w Szczyrku!

3
900

Szczyrk Enduro Trails by TREK to kompleks ścieżek rowerowych enduro, który w tym roku obchodzi swoje 3. urodziny. Do tej pory udostępnione zostało 13 km tras zjazdowych, ale z okazji urodzin IDZIE NOWE!

Nowa trasa otrzymała nazwę Bestyja i już z samej nazwy wybrzmiewa jej czarny charakter. Trasa przeznaczona jest dla zaawansowanych riderów, ciągnie się na długości 2500 m i startuje tuż przy górnej stacji gondoli na Hali Skrzyczeńskiej. Spore nachylenie (16%) gwarantuje skok adrenaliny od samego początku. Trasa jest najeżona elementami, które wymagają ciągłego skupienia i dają mnóstwo frajdy z jazdy. Łączy naturalne, trudne technicznie sekcje leśne z bike parkowymi, skocznymi elementami na otwartym terenie. Posiada zarówno ciasne, techniczne fragmenty jak i szybkie odcinki. Przeważają wąskie singletrackowe sekcje, jednak zjeżdżając można spotkać również dosyć wymagające trawersy z wyborem linii przejazdu. Na trasie jest wszystko, czego zaawansowany rider może szukać w bike parkach: hopy, dropy, bandy, korzenie, stromizny. 

Bestyja, rzuca Ci wyzwanie!

Trasa będzie dostępna od 27.08.2022

Zobacz także

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eleventh900
Eleventh900
1 rok temu

Bez sensu. Ta trasa nic nie wniesie. Kilku profesjonalnych riderów z umiejętnościami zjazdowymi może ja wykorzysta. Potencjał do nauki i zwiększenia popularności żaden. Businessowo również mały potencjał.

Pierotez
Pierotez
1 rok temu

Zaawansowani lubią Szczyrk ale od Otika w górę dla średniaków już ciężko 😉

Translate »