B’TWIN – Wygląd ponad wszystko

Tą kurtką Decathlon wyniósł się ponad przeciętność. Głęboki amarant w połączeniu z detalami w kolorze koralowej czerwieni sprawi, że większości kobiet na jej widok zabłysną oczy.



Wnętrze kurtki, wyścielone mięciutkim meszkiem, sprawia, że w chłodny dzień chce się ją mieć na sobie. Plastikowy, gruby suwak dobrze pracuje i można go zapinać i odpinać jedną ręką w czasie jazdy. Trzy umieszczone niesymetrycznie tylne kieszenie: dwie centralne i jedna kieszeń umieszczona na prawym boku, są bardzo pojemne i łatwo dostępne. Zwłaszcza prawa kieszonka zaskakiwała wygodą sięgania po umieszczone w niej przedmioty.

 

 

 

 

Kurtka dobrze chroni przed wiatrem, gorzej jednak z jej oddychalnością. Często korzystałam z bezpośredniej wentylacji poprzez rozsunięcie suwaka. Krój bardzo kobiecy, raczej podkreślający sylwetkę niż ją ukrywający. Długie rękawy z miękkimi mankietami i przedłużany tył świetnie się sprawdzają.

 

 

 

Podsumowanie

Zdecydowanie polecam osobom szanującym swój portfel oraz miłośniczkom wyróżniających kolorów. Wygląd TOP. Komfort i przyjemność użytkowania dobry z plusem.

Więcej informacji: decathlon.pl

Cena: 139,99 zł

Sprawdźcie też zimowe zestawy B'Twina!