Home Nowości Komoot po polsku także dzięki Wam!

Komoot po polsku także dzięki Wam!

0
2558

Z Komoota korzystamy od kilku lat na obydwu naszych serwisach – BIKE i ETNH. Miło nam donieść, że aplikacja do aktywności na świeżym powietrzu utrwala swoją pozycję jako centrum przygody dla całego świata, zapewniając interfejs we własnym języku dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu i jeżdżących na rowerze.

Z Komootem współpracujemy od kilku lat i konsekwentnie namawialiśmy firmę, by powstała polska wersja językowa. Jak widać, te starania przyniosły efekt przede wszystkim dlatego, że to wy chętnie z niego korzystacie! A że przyrost liczby użytkowników jest stały i istotny, widać to w statystykach użytkowników – jak nam powiedziano.

 • Dodanie 5 nowych języków sprawia, że globalna społeczność użytkowników licząca aż 27 milionów osób może wybierać spośród 11 wersji językowych.
 • Aplikacja Komoot jest teraz dostępna w tych językach:
  – angielski
  – niemiecki
  – francuski
  – włoski
  – hiszpański
  – niderlandzki
  – portugalski (Brazylia)
  – portugalski (Europa)
  – koreański
  – japoński
  – polski
 • We wszystkich pozostałych krajach świata Komoot jest dostępny po angielsku.

Od powstania w 2010 r., Komoot stał się największą na świecie społecznością entuzjastów sportów na świeżym powietrzu i jazdy rowerem – źródłem nr 1 inspirującym do aktywności na zewnątrz dla rozrastającej się globalnej społeczności. Komoot od wielu lat dostępny jest po angielsku i niemiecku, a ostatnio zainwestował w tłumaczenie swojej platformy na język włoski, hiszpański, francuski i niderlandzki.

Obecnie, ze względu na imponujący wzrost liczby lokalnych użytkowników w Polsce, Portugalii, Korei, Japonii i Brazylii całe doświadczenie Komoot, od poszukiwania inspiracji, poprzez planowanie, nawigację i udostępnianie tras oraz uzupełnianie bazy wiedzy dzięki rekomendacjom, będzie dostępne w językach ojczystych tych regionów.

Według Jonasa Spenglera, współzałożyciela i dyrektora ds. produktu Komoot, „Nic nie pobije korzystania z aplikacji we własnym języku. Wszystko jest znajome i łatwe w obsłudze, co daje komfort, zachęca i zwiększa zaangażowanie w korzystanie z aplikacji i interakcje z lokalną społecznością. Świętujemy ten kamień milowy wspólnie z naszymi lokalnymi społecznościami w Japonii, Korei, Portugalii, Brazylii i Polsce i nie możemy się doczekać zwiększonej liczby opowieści o przygodach i lokalnych wskazówek, które pojawią się w tych lokalizacjach!”

Aplikacja mobilna Komoot będzie wyświetlana w tym samym języku, co wybrany język systemowy telefonu. Jeśli więc urządzenie korzysta z brazylijskiej wersji języka portugalskiego, to tak samo ustawiona zostanie aplikacja W przypadku wszystkich języków niewymienionych powyżej, aplikacja Komoot nadal będzie wyświetlana w języku angielskim lub w każdym innym ostatnio używanym języku obsługiwanym przez Komoot.

Na stronie internetowej Komoot użytkownicy mogą wybrać z listy obsługiwanych języków w swoich ustawieniach profilowych https://www.komoot.com/account/international.

Zobacz także

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »