Home Miejscówki Singletrack Józefów pierwszy na Roztoczu!

Singletrack Józefów pierwszy na Roztoczu!

1
3503

Komentarze pod naszymi wpisami to rzecz cenna, to z nich dowiadujemy się o kolejnych miejscówkach. Józefowska Kawaleria Rowerowa donosi: Uprzejmie informujemy, że w gminie Józefów w listopadzie został oddany do użytku single track. Wytyczony jest z Hamerni do Józefowa i liczy ok. 8 km. Singletrack jest pierwszą tego rodzaju ścieżką rowerową na Roztoczu i w województwie lubelskim.

Autor tej informacji, Robert Rabiega, dodał od siebie „Utwardzona, 1,5 m szerokości ścieżka wije się pośród drzew po pagórkowatym terenie, z kilkoma karkołomnymi zjazdami i trudnymi podjazdami. Wrażenia z jazdy są nieporównywalne z niczym, ale trzeba bardzo uważać, by nie zrobić sobie krzywdy. Inwestycję sfinansowało Nadleśnictwo Józefów, Lasy Państwowe , a wykonał Arkadiusz Perin AREK BIKE CAMP. Gratulujemy i dziękujemy sponsorowi i wykonawcy, bo dzięki single trackowi możemy odkryć nowy wymiar magii Roztocza.”

Swoją drogą, w innym miejscu, bo na fanpejdżu Roztocze MTB, znaleźliśmy informację, które pozwalają sądzić, że być może jest to pierwszy singiel z serii. Ba, jest nawet nieoficjalna nazwa „Młot”! Z chęcią wrzucimy wrażenia z jazdy kogoś, kto odwiedzi miejscówkę, piszcie! Zanim sami dotrzemy (przez zaspy) na Roztocze.

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Singletrack Józefów […]

Translate »