Home Nowości Bulls Machete 2022: Nowy rower gravelowy od Bullsa

Bulls Machete 2022: Nowy rower gravelowy od Bullsa

0
365

Machete to nazwa nowej platformy karbonowych rowerów gravelowych Bullsa. Wersja trailowa wyposażona jest w obniżaną sztycę sterowaną radiowo, opony o szerokości 50 milimetrów i napęd MTB.

Nowy Bulls Machete na rok 2022 podąża za trendem w kierunku coraz bardziej terenowych i komfortowych rowerów gravelowych, które coraz bardziej zbliżają się do hardtaili MTB. Karbonowa rama (cztery dostępne rozmiary) oferuje wiele możliwości montażu koszyków na bidon, sakw, błotników i tylnego bagażnika. Skośne widełki tylne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort siedzenia na długich trasach i wycieczkach bikepackingowych. Kable chowają się w ramie poprzez główkę ramy, a rama oferuje miejsce na opony o szerokości do 50 mm. Najbardziej ekscytującym z trzech modeli jest Machete Trail za 3999 euro.

Machete Trail – sztyca tele, 50-milimetrowe opony i kaseta 10-52: Bulls Trail Machete waży 9,8 kg i kosztuje 3999 euro.

Model trailowy wyposażony jest w 100-milimetrową, obniżaną, bezprzewodową sztycę (Rockshox Reverb AXS), 50-milimetrowe opony Schwalbe G-One Ultrabite oraz napęd MTB. Bulls łączy dźwignie Sram Rival eTap AXS z tylną przerzutką GX Eagle AXS i kasetą Eagle z zębami 10-52 z. Dodatkowo, łańcuch w korbie Rival pracuje z tarczą 38 z.

Topowy model nowego karbonowego roweru gravelowego Bullsa: Machete AXS za 4699 euro.

Przewidziane są również dwie klasyczne wersje Machete. Podstawowy model za 2399 euro jest wyposażony w napęd 1×11 Shimano GRX i opon Schwalbe G-One R Evo o szerokości 45 mm. Topowy model Machete AXS wyposażony jest w nowe przerzutki Sram Force XPLR AXS i karbonową sztycę podsiodłową Bullsa. Cena: 4699 euro.

info: bulls-bikes.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »