Pro Tharsis idzie w enduro!

Nowa kierownica i mostek Pro Tharsis 35 dla fanów trailu i enduro. Jeszcze jedna premiera powiązana z pokazaniem nowych generacji XT i SLX Shimano. 

Nowa kierownica Tharsis 3Five Carbon wykonana jest z karbonu serii T800, dzięki czemu ma ważyć tylko 198 gramów. Pro zapewnia jednocześnie, że nie ucierpiała jej wytrzymałość. W zgodzie z najnowszą modą i standardami część środkowa ma 35 mm średnicy, co powinno podnieść jej sztywność.

Wymiary? Tharsis 3Five Carbon ma 800 mm szerokości, ale dociąć ją można aż do 720 mm, tak, by dopasować do własnych wymagań. Dla tych, którzy nie ufają karbonowi, przygotowano model Tharsis 3Five (bez dopisku Carbon) wykonany z aluminium 7050, o tej samej specyfikacji, a ważący 270 gramów. Obie kierownice mają podniesienie 20 mm i cofnięcie o 9 stopni. Do kierownic przewidziano odpowiedni mostek wykonany w technologii CNC. Mostek jest z aluminium 7050 i ma ważyć 150 gramów. Do wyboru będą długości: 35, 45 i 55 mm, wszystkie mają kąt wznoszenia 0 stopni, podniesienie wartości Stack wynosi 4 mm.

 

Firma zapewnia, że nowe produkty będą dostępne w sprzedaży od jesieni. Pierwsza możliwość ich zobaczenia to impreza Sea Otter Europe 1 i 2 czerwca 2019.

 

Więcej informacji: pro-bikegear.com 

 

Dla przypomnienia - na naszej stronie znajdziecie wszystkie informacje na temat nowych grup osprzętu Shimano, do których mogą pasować komponenty Pro!

Shimano Deore XT M8100 - bezpośredni link

Shimano SLX M7100 - bezpośredni link

 

Pro Tharsis

 

Pro Tharsis

 

Pro Tharsis

 

Komentarze do artykułu