Home Nowości Nowe buty szosowe Specializeda Torch 2.0 i 3.0 mają być wygodne i...

Nowe buty szosowe Specializeda Torch 2.0 i 3.0 mają być wygodne i efektywne jednocześnie

0
9
torch 3 akcja

Podobnie jak nowy kask Propero 4, najnowsze buty szosowe Specialized Torch 2.0 i 3.0 wykorzystują zaawansowane technologie znane z droższych modeli S-Works, co oznacza, że mają wiele do zaoferowania, jednocześnie zapewniając wysoki komfort noszenia.

Torch 3.0 to nowa wersja butów, które zostały zaprojektowane z myślą o osiągnięciu maksymalnej wydajności. Dzięki zastosowaniu jednokierunkowej podeszwy z włókna węglowego oraz pokrętłom Dual BOA Li2, buty te oferują kontrolę i wygodę. Ich cholewka wykonana jest z siateczki i TPS, zostały zaprojektowane tak, aby nie rozciągały się podczas mocnego nacisku na pedały.

Dzięki drugiemu pokrętłu BOA, Torch 3.0 jest w rzeczywistości nieco cięższy niż 2.0 i waży 288 g dla rozmiaru 42. Buty Torch 3.0 są dostępne obecnie w kolorze czarnym lub białym i w rozmiarach od 36 do 49, z możliwością wyboru półrozmiarów od 40,5 do 45,5. Ich cena wynosi 1180 zł

Konstrukcja podeszwy i wkładki Body Geometry zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii i przetestowane naukowo w celu zwiększenia mocy, wydajności oraz zmniejszenia ryzyka kontuzji poprzez optymalizację ustawienia bioder, kolan i stóp. Podeszwa wykonana z jednokierunkowego włókna węglowego jest sztywna, lekka i posiada dużą gumową powierzchnię na pięcie oraz palcach, co zapewnia przyczepność poza rowerem. Buty wyposażone są w podwójne pokrętła BOA Li2, które umożliwiają precyzyjną regulację w dwóch kierunkach oraz szybkie odpięcie. Cholewka bezszwowa wykonana jest z siateczki, TPU i strefowego wzmocnienia, co zapewnia maksymalną stabilizację i komfort, jak zapewnia firma. Wewnętrzny zapiętek gwarantuje wsparcie i bezpieczne dopasowanie pięty. Buty posiadają podeszwę z trzema śrubami, który pasuje do wszystkich popularnychh pedałów szosowych.

Torch 2.0 to odnowiona wersja modelu 3.0, w której usunięto jedno z pokręteł BOA oraz dokonano zmiany niektórych materiałów. But ten posiada jednowarstwową, syntetyczną bezszwową cholewkę oraz podeszwę z włókna węglowego. W przeciwieństwie do tradycyjnego BOA w modelu 3.0, w wersji 2.0 zastosowano pokrętło Li2 z miękkimi linkami Dyneema i miękkimi plecionymi prowadnicami. Dzięki tym zmianom but jest lżejszy, o deklarowanej wadze 268 g.

Buty Torch 2.0 są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Ich cena wynosi 950 zł i są dostępne w rozmiarach od 36 do 49, włącznie z połówkami od 39,5 do 45,5.

Info: specialized.com/pl/pl/c/shoes

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »