Home Nowości Biegówki Mondraker Marquez Grommy zyskują moc MotoGP

Biegówki Mondraker Marquez Grommy zyskują moc MotoGP

0
434

Mistrzowie świata MotoGP Marc Marquez i Alex Marquez nawiązali współpracę z firmą Mondraker, aby stworzyć w pełni funkcjonalne dziecięce wersje ich charakterystycznych motocykli.

Rowerki są dostępne w kolorze czerwonym „Marc” lub niebieskim „Alex”, w rozmiarach 12 (wiek 3-5 lat) lub 16 (wiek 5-8 lat) oraz w dwóch różnych modelach Mondrakera: Grommy ’93 lub oldschoolowy Grommy ’73.

Oba modele napędza wodoodporny silnik bezszczotkowy Mondraker o mocy 250 W. Ładowanie akumulatora 4Ah-18V/73Wh trwa zaledwie 1 godzinę i zapewnia małym pogromcom rowerów 45-70 minut pracy, w zależności od tego, jak mocno chcą go wykorzystywać.

Przekręcana przepustnica umożliwia dzieciom przełączanie między trzema trybami zasilania, które decydują o tym, jak szybko mogą jechać. W przypadku mniejszego Grommy’ego 12″ jest to 8 km/h przy niskiej prędkości i 15 km/h na pełnym gazie. Grommy 16″ ma taką samą prędkość dolną 8 km/h, ale osiąga maksymalną prędkość nieco większą, 18 km/h.

Mondraker wykorzystuje superlekkie aluminium Stealth do produkcji ramy i widelca oraz wyposaża rowery dziecięce w tradycyjny hamulec tarczowy z mocowanie flat mount. Kształt ramy został zaczerpnięty bezpośrednio z pełnowymiarowych konstrukcji marki. Prowadzenie linek tylnego hamulca tarczowego jest wewnętrzne.. Specjalnie wycięte osłony silnika i układu napędowego oraz niestandardowa tabliczka z numerem („93” lub „73” w zależności od modelu) uzupełniają zestaw edycji specjalnej.

Rowery dziecięce Mondraker Grommy Marquez

Oba modele i rozmiary rowerów Grommy Marquez Edition są dostępne u oficjalnych dealerów Mondraker oraz na stronie marcmarquez93.com. Cena różni się w zależności od rozmiaru roweru. Rowery Grommy 12″ zaczynają się od 850 EUR. Wersje 16″ zaczynają się od 900 EUR.

Info: mondraker.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »