Home Nowości POC prezentuje wiosenną kolekcję w tym ubrania gravelowe

POC prezentuje wiosenną kolekcję w tym ubrania gravelowe

0
340

W tym tygodniu firma POC przedstawiła nową, szeroką kolekcję, która zaspokaja niemal wszystkie potrzeby związane z odzieżą rowerową. Marka twierdzi, że linie spodenek, koszulek, spodenek, okularów przeciwsłonecznych, kurtek, plecaków i innych produktów pomogą rowerzystom „przedłużyć sezon” dzięki projektom, które stawiają na wszechstronność w „ekstremalnych warunkach”.

Jak? Dyrektor ds. odzieży POC Monica Lindstrom powiedziała, że przy projektowaniu kierowano się misją bezpieczeństwa marki. Misja ta polega na „ochronie życia i zmniejszaniu konsekwencji wypadków sportowców i każdego, kto jest zainspirowany, by być jednym z nich”. Do jej realizacji firma wykorzystuje dwa własne laboratoria, w których pracują elitarni sportowcy i zespoły badawcze.

Lindstrom podkreślił, że bezpieczeństwo nie jest jedyną rzeczą, którą POC traktuje priorytetowo przy tworzeniu nowej linii. „Nasza misja bezpieczeństwa jest naszym światłem przewodnim, ale w procesie rozwoju uwzględniliśmy także inne zasady, aby stworzyć odzież, która sprawdzi się w każdych warunkach. To właśnie w ekstremalnych sytuacjach rzeczy pokazują swoje prawdziwe oblicze, jeśli chodzi o ochronę i wydajność” – powiedziała.

Oto, czego można się spodziewać w najnowszym zestawie POC, który pojawi się wiosną tego roku.

Odzież POC – szosa i gravel

Spodenki Pure VPDs

Spodenki Pure VPDs (dla kobiet)

Odwrócone szelki umożliwiają kolarkom zrobienie przerwy bez zdejmowania koszulki. Rozciągliwy w czterech kierunkach materiał z płaskimi szwami i silikonową wkładką Catalyst, przeznaczoną specjalnie dla kobiet, zapewnia komfort podczas długich dni spędzonych w siodle.

VPD to opatentowany przez POC materiał, który dopasowuje się do ciała użytkownika, a jednocześnie twardnieje pod wpływem uderzenia.

Koszulka Ambient (dla kobiet)

Jak sama nazwa wskazuje, POC stworzył koszulkę Ambient, aby utrzymać idealną temperaturę ciała podczas dni z dużymi wahaniami temperatury. „Idealna na chłodniejsze starty i późne finisze” – napisano; lekko szczotkowany dżersej zapewnia ciepło dzięki miękkiej dzianinie. Odblaskowe elementy pomagają zachować bezpieczeństwo „rannym ptaszkom i nocnym sowom”.

Koszulka Pristine (damska i męska)

POC dąży do minimalistycznego designu koszulki Pristine poprzez proste linie i wąskie wykończenia. Minimalne szwy i mały kołnierz w połączeniu z wentylacją z siateczki zapewniają komfort przez cały dzień.

Koszulka Muse (męska)


Muse to prosta, męska koszulka z dłuższymi rękawami z wełny merynosów i poliestru. Priorytetem jest regulacja termiczna i „luksusowe” uczucie przy skórze.

Kamizelka Kernel (męska)

Kamizelka Kernel z wełny merynosów zapewnia ciepło i odprowadza wilgoć podczas jazdy na początku sezonu.

Spodenki rowerowe Rove Cargo VPDs (mężczyźni)


Spodenki Rove Cargo mają kieszenie na smartfona, przekąski energetyczne itp. oraz materiały i konstrukcję zapewniające wygodę. Wkładka Vital VPDs firmy POC zapewnia kolarzom jeżdżącym po szutrze i jeżdżącym w terenie korzyści wynikające z dłuższej wkładki, a silikonowe wstawki pomagają absorbować uderzenia. Siatkowy tułów, płaskie szwy i bezszwowe szelki zapewniają wygodę noszenia przez cały dzień.

Skorzystaj z zaawansowanej technologii, gdy cała kolekcja pojawi się wiosną na stronie POC.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »