Home Nowości Nowy Antidote Darkmatter do wyboru na kołach 29 lub mullet

Nowy Antidote Darkmatter do wyboru na kołach 29 lub mullet

0
924

Wyścigi DH, będące odpowiednikiem Formuły 1 w kolarstwie górskim, zawsze stanowią poważne wyzwanie zarówno dla zawodnika jak i projektanta. Choć nie wiadomo, czy projekty tras zmieniły się, by dostosować je do rowerów z kołami 29″, czy też ich stale rosnąca trudność naturalnie odpowiada większym kołom, jedno jest pewne – zawodnik potrzebuje zupełnie innego rumaka niż ten, który kiedyś wystarczał.

Jak zapewnia Antidote nowy Darkmatter jest stworzony do wygrywania. Jest długi, a środek ciężkości znajduje się nisko, co zapewnia stabilność przy prędkości, nie tracąc na szybkości w zakrętach. Całkowicie przerobiona platforma zawieszenia Noster Kinetics zapewnia maksymalną wydajność zawieszenia, wykorzystując wszystkie zalety układu o dużym skoku. „Rower osiąga najlepsze wyniki zarówno podczas przyspieszania, jak i hamowania, i z łatwością prześlizguje się przez największe przeszkody” – tak przynajmniej zapewnia polski producent. Dodaje przy tym: :Wyzwania nie kończą się jednak na najwyższym poziomie wyścigów. Jazda w bike parku pozwoli ci również odkryć niesamowite możliwości nowego Darkmattera, otwierając przed tobą zupełnie nowy świat ekstremalnych tras, o których nigdy nie myślałeś, że są możliwe.

Nowy Antidote Darkmatter

Materiały, które dostaliśmy donoszą: „Rozebraliśmy oryginalnego 27,5” Darkmattera, zachowaliśmy to, co najlepsze i dopracowaliśmy to, aby było jeszcze lepsze, a teraz z dumą prezentujemy całkowicie nowego Darkmattera 29! Nasz nowy model to dzieło najwyższego kunsztu inżynierskiego, ubrane w unikalny design. Oprócz oszałamiającego wyglądu, posiada wszystko to, co powinna mieć wyścigowa platforma przyszłości: zawieszenie o dużym skoku z kółkiem pośredniczącym, super niski środek ciężkości, najwyższej jakości materiały zarezerwowane zazwyczaj dla przemysłu lotniczego i sportów motorowych, niską wagę i doskonałą wytrzymałość.

Nowy Darkmatter jest skierowany do najbardziej wymagających riderów DH. Dwa dołączone łączniki pozwalają na szybką transformację platformy w tryb mullet (mieszczący tylne koło 27,5″), co otwiera ogromną liczbę możliwych ustawień, zapewniając idealne dopasowanie dla każdego ridera.


Wersja 29″ charakteryzuje się klasyczną, zrównoważoną geometrią, podczas gdy mullet ma krótszy chainstay i oczywiście mniejsze tylne koło, co może być dużą zaletą na technicznych trasach. Obie te konfiguracje oparte są na geometrii Golden Ratio, z nieco krótszym przodem i dłuższym tyłem, co ustawia rowerzystę dokładnie pośrodku pomiędzy kołami, czyniąc cuda dla stabilności.

Najważniejsze rozwiązania i dizajn

Geometria

Dostępne warianty wyposażenia i ceny

Mają być dostępne zarówno kompletne rowery, jak i zestawy rama z tłumikiem lub bez niego.

Info: antidotebikes.com

Zobacz także

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »