Home Nowości Grzegorz Zieliński przedstawia Mayan Components

Grzegorz Zieliński przedstawia Mayan Components

0
1620

Wczoraj dotarła do nas bardzo interesująca informacja, w końcu oficjalnie, od Grzegorza Zielińskiego: „Miło mi poinformować, że dziś jest dzień, w którym wypuszczam na rynek mój pierwszy produkt. Jeszcze nie rower, ale coś, co wielu z Was na pewno pokocha.


MAYAN components jest submarką rowerów górskich NUSETI i jest dedykowana do łączenia z wysokiej jakości częściami rowerowymi. Kolekcja różnych produktów będzie wypuszczana stopniowo, a jako pierwsze do sprzedaży trafiają właśnie teraz wsporniki kierownicy. Pierwsza seria dedykowana jest do kierownic o średnicy 35 mm i występuje w 4 długościach: 35 mm, 40 mm, 45 mm i 50 mm. Co do dalszych opcji, bądźcie czujni, one również się pojawią. Mostki zostały zaprojektowane przeze mnie i wyprodukowane w warsztacie NUSETI w Polsce. Wszystkie części są w pełni obrabiane CNC z aluminium lotniczego 7075 i łączone tytanowymi śrubami.

Po więcej informacji odwiedź mayancomponents.com, gdzie możesz zobaczyć wszystkie dostępne modele, a także zamówić jeden dla siebie.”

To również może cię zainteresować

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »