Home Nowości Wrocławski sklep CentrumRowerowe.pl otwarty

Wrocławski sklep CentrumRowerowe.pl otwarty

0
18

Kiedy w ubiegłym sezonie otwierał się pierwszy stacjonarny sklep CentrumRowerowe.pl w Warszawie trochę zazdrościliśmy, bo miło jest czasami pobuszować w sprzęcie, szczególnie wtedy, gdy wybór jest duży. Ale ten czas już minął, bo bardzo podobny mamy we Wrocławiu. Wpadliśmy w dzień otwarcia z gospodarską wizytą.

2750 metrów kwadratowych, 700 rowerów, 7500 produktów – to liczby, które kuszą na wstępie. Koncepcja jest prosta – to taki internet, tyle, że bez czekania na przesyłkę.

Żeby było ciekawiej, to na miejscu możliwe jest połączenie tych dwóch sfer – czyli odebranie produktów zamówionych na stronie centrumrowerowe.pl.

Sam sklep bardzo przypomina ten warszawski, z czytelną strukturą – działami tematycznymi – i obowiązkowym torem testowym dla rowerów. Ba, są nawet przeszkody! Są i wrocławskie smaczki – jak wejście i rowery cargo!

Obok sekcji oczywistych, typu MTB czy szosa, są i te bardziej niszowe… ktoś życzy sobie BMXa? Owszem, jest! Są też i trenażery w sporym wyborze.

Trudno też narzekać na wybór ubrań czy akcesoriów, bo reprezentowane są bardzo różne marki, od tych podstawowych, w tym własnej CR, po tzw. premium.

Jeśli ktoś do tej pory miał problem z doborem rozmiaru np. kasku czy butów, to powinien być zadowolony – wszystko można przymierzyć.

To samo dotyczy dodatków do rowerów, typu akcesoria bikepackingowe, czy po prostu komponenty – można przebierać i wybierać (aż do zawrotu głowy).

Ba, jak przystało na internet… sorry sklep – niektóre komponenty są naprawdę w takiej ilości że można się pogubić.

W przeciwieństwie do sieci jednak serwis jest… na miejscu. To zdecydowanie bardziej praktyczne rozwiązanie niż odsyłanie i oczekiwanie.

W pierwszy dzień otwarcia nie miejscu nie było tłumów, ale w wiosenne weekendy może być inaczej, biorąc pod uwagę fakt, że sklep jest na wrocławskich Bielanach – naprzeciwko Ikei. Żeby nie było że nie mówiliśmy!

1 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »