Home Nowości Down-country: Nowe wcielenie Treka Top Fuel

Down-country: Nowe wcielenie Treka Top Fuel

0
1524
Trek Top Fuel

[Waterloo, Wisconsin] — Trek zaprezentował dziś zupełnie nową linię rowerów górskich z pełnym zawieszeniem Top Fuel, co oznacza ewolucję dla przeznaczenia tego modelu z wyścigów XC do jazdy po lokalnych szlakach.

INFORMACJA PRASOWA

Nowy Top Fuel jest lżejszy i bardziej zwrotny niż pełnokrwiste rowery na szlaki, ale znacznie lepiej radzi sobie w trudnym terenie niż rower cross country. Wciąż jest superszybki, co czyni go idealnym dla rowerzystów, którzy lubią trzymać się ziemi, jadąc zarówno w górę, jak i w dół szlaku.

Trek Top Fuel

Geometria na szlaki

Nowa progresywna geometria na szlaki ma 66-stopniowy kąt główki ramy (o 1,5 stopnia węższy niż w poprzednich modelach) i 10 mm większy zasięg niż wcześniej, co zapewnia większą stabilność przy wyższej prędkości i na zjazdach. Dodatkowo Mino Link pozwala rowerzystom dostroić geometrię ramy będąc na szlaku i z pomocą jednego klucza imbusowego.

Trek Top Fuel
Trek Top Fuel

Radzi sobie z nierównościami, jedzie pewnie

Top Fuel ma zbalansowane 120 mm skoku z przodu i z tyłu i oferowany jest z amortyzatorami RockShox Deluxe Ultimate lub FOX DSP z mocowaniem czopowym, aby zapewnić świetną jazdę na szlaku. Poprawiliśmy także kinematykę tylnego zawieszenia, co wpłynęło na bardziej wydajne pedałowanie i zmniejszyło przysiadanie zawieszenia podczas pedałowania.

Trek Top Fuel

Zjeżdżaj w dół i podbijaj każdy szlak dzięki sprawnemu i wydajnemu zawieszeniu Top Fuel. Skok 120 mm z przodu i z tyłu zapewnia wystarczająco amortyzacji, aby przyjąć większe uderzenia, a niskie leverage ratio i wysoki anti-squat zapewniają, że ten rower rwie się do przodu z każdym naciśnięciem na pedały.

Szybkie koła

Trek Top Fuel

Koła 29-calowe i opony 2,4” zapewniają szybką jazdę z odpowiednią przyczepnością.

Schowaj i przechowaj

Trek Top Fuel

Wszystkie modele Top Fuel — zarówno z włókna węglowego, jak i ze stopu aluminium — są wyposażone w schowek w rurze dolnej na narzędzia i drobny sprzęt.

Ulepszony Knock Block

Trek Top Fuel

Zdejmowany Knock Block 2.0 nadal zapobiega wyrwaniu kabli podczas wypadku i chroni górną rurę, ale teraz zapewnia znacznie większy kąt skrętu.

Dostępne modele Top Fuel i ich ceny

Top Fuel 5 – 12 099 zł
Top Fuel 7 – 15 999 zł
Top Fuel 8 – 19 399 zł
Top Fuel 9,7 – 23 999 zł
Top Fuel 9,8 – 31 299 zł
Top Fuel 9.8 AXS – 37 299 zł
Top Fuel 9.9 XTR – 47 799 zł
Top Fuel 9.9 AXS – 57 199 zł
Rama z widelcem Top Fuel AL
Rama z widelcem Top Fuel C

Nowe rowery Top Fuel firmy Trek są już dostępne online na trekbikes.com na wybranych rynkach oraz za pośrednictwem globalnej sieci partnerów handlowych Treka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »