Home Testy Części Nowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem Bontrager RSL MTB

Nowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem Bontrager RSL MTB

0
2156
Kierownica Bontrager RSL

Bontrager zaprezentował zupełnie nową kierownicę ze zintegrowanym wspornikiem RSL MTB, co oznacza zasadniczą zmianę w wyglądzie i osiągach kokpitu roweru górskiego dla tych, którzy nie chcą iść na żadne kompromisy.

[INFORMACJA PRASOWA]

Oszałamiający wygląd i wyjątkowe osiągi

Kierownica Bontrager RSL

Produkty Race Shop Limited (RSL) są stworzone dla rowerzystów, którzy wymagają od swojego sprzętu tego, co absolutnie najlepsze. Całkowicie nowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem RSL MTB od Bontrager nie jest tutaj wyjątkiem i ustawia poprzeczkę wysoko pod względem wydajności, komfortu i estetyki dla wszystkich typów kolarzy.

Wersje dla wszystkich dyscyplin

Kierownica Bontrager RSL

Szeroka gama szerokości i wzniosów wspornika oznacza, że zawodnicy przełajowi, trailowi i enduro mogą wybrać najbardziej odpowiadającą im konfigurację, niezależnie od tego, jak jeżdżą.

Konstrukcja z włókna węglowego OCLV

Kierownica Bontrager RSL

Opatentowana przez Treka technologia włókna węglowego OCLV, wyznaczająca standard w zakresie lekkości, zapewnia lekką, mocną i współpracującą kierownicę ze zintegrowanym wspornikiem.

Kompatybilna z dowolnymi sterami

Kierownica Bontrager RSL

Kolarze mogą użyć dołączonego chipa lub adaptera, aby zamontować kierownicę ze zintegrowanym wspornikiem RSL MTB zarówno do standardowych sterów, jak i ekskluzywnych sterów Knock Block od Treka.

Bezproblemowa integracja akcesoriów

Kierownica Bontrager RSL

Kolarze mogą łatwo zamontować światła i komputery na kierownicy ze zintegrowanym wspornikiem za pomocą systemu mocowania Blendr firmy Bontrager. Podstawy i mocowania sprzedawane są oddzielnie.

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, osiągom na poziomie wyścigowym i opcjom dla wszystkich kolarzy kierownica ze zintegrowanym wspornikiem RSL jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego MTB — bez wyjątku.

Kierownica Bontrager RSL

Dostępne kierownice ze zintegrowanym wspornikiem RSL:

820 mm, 27.5 wzniosu kierownicy, długości mostka 35 i 45 mm 0 kąt mostka
750 mm, 0 wzniosu kierownicy, długości mostka 70/80 i 90 mm, -13 kąt mostka

Nowa kierownica ze zintegrowanym wspornikiem RSL jest już dostępna poprzez szeroką sieć globalnych partnerów handlowych firmy Trek oraz bezpośrednio na stronie trekbikes.com. (tylko na wybranych rynkach).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »