Home Imprezy Giant Store w Częstochowie zaprasza!

Giant Store w Częstochowie zaprasza!

0
1174

Giant Store w Częstochowie – 200 metrów kwadratowych ekspozycji! 

 

Rowery w nowym salonie zajmują blisko 200 m2 powierzchni. Ekspozycja została podzielona na kategorie: On-Road, X-Road, Off-Road. W salonie znajduje się wyeksponowana strefa rowerów elektrycznych Giant E-bikes. Nie zapomniano również o najmłodszych miłośnikach dwóch kółek, wyodrębniając sekcję rowerów dziecięcych. 

 

 

 

W salonie należącym do byłego zawodowego kolarza, brązowego medalisty Mistrzostw Polski, zaaranżowano także pierwszy w sklepach Giant Store kącik Champions Ride Giant, przedstawiający aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy jeżdżących na rowerach marki Giant. 

 

 

Liv w Giant Store Częstochowa 

 

W Giant Store znalazło się oczywiście miejsce na rowery i akcesoria zaprojektowane wyłącznie dla kobiet. Wyeksponowano je w specjalnie zaaranżowanej strefie Liv (ponad 50 m2).

Liv to pierwsza rowerowa marka dla kobiet. Jej modele projektowane i tworzone są zgodnie z technologią 3F: FIT, FORM and FUNCTION, która łączy w sobie trzy kluczowe elementy: dopasowanie, wygląd i funkcjonowanie.

 

 

Bike fitting 

 

W sklepie zaprojektowano również wydzieloną strefę RRS – Giant Right Ride System, w której profesjonalny bikefitter (fizjoterapeuta) dopasuje rower optymalnie do indywidualnych potrzeb klienta.

Sobotnie otwarcie salonu uświetniła obecność Kamila Gradka, kolarza zawodowej grupy kolarskiej CCC Team oraz Leona Madsena, indywidualnego wicemistrza świata na żużlu, który od ubiegłego roku w swoim treningu uzupełniającym wykorzystuje rowery marki Giant.
Zapraszamy do salonu!

Znajdziecie go w Częstochowie przy ulicy Sikorskiego 129. 

 

 

 

Więcej informacji: giantczestochowa.pl 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »