Bike na Bike-Expo 2018

Każdy kto z branży, ręce na pokład i w drogę. Od 13 do 15 września potrwają największe krajowe targi rowerowe, czytaj: Międzynarodowe Targi Rowerowe w Kielcach Bike-Expo. Znajdziecie tam i nas.Targi Kielce Bike-Expo 2018 czas zacząć!

 

W Kielcach jesteśmy od początku historii Bike'a na polskim rynku. Nie mogłoby nas zabraknąć na największych i najważniejszych targach branżowych w kraju. Dużo się działo na naszym stoisku w 2017 (fotorelacja), niemniej ciekawie będzie w tym roku, choćby dlatego że BIKE w 2018 to już nie tylko Magazyn MTB nr 1 w Europie. Na naszym stoisku znajdziecie też 3 wydania polskiej edycji TOURA! Jeśli jeszcze nie zauważyliście, że materiały szosowe usamodzielniły się w postaci kwartalnika, zapraszamy do nas!

 

 

 

Spragnionych prasy i spragnionych kawy zapraszamy na nasze stoisko D93. W tym roku gości u nas KAWA DLA KOLARZY!

 

 

 

Dzień otwarty

15 września, w dzień otwarty dla publiczności, będziecie mogli wydać 20 zł na bilet i odwiedzić nas na stoisku D93! Jeśli drukarnia i kurierzy nie zawiodą, będziemy mieć od piątku wrześniowe wydanie Bike'a, które w kioskach pojawi się w poniedziałek. Zainteresowani znajdą też jeszcze gorące, jesienne wydanie Toura (3/2018).

 

Do zobaczenia!

PROGRAM Dnia dla publiczności (15 września) znajdziecie TU!

 

Komentarze do artykułu