Home Nowości Zapowiedź Allebike Alpha Polestar Edition

Zapowiedź Allebike Alpha Polestar Edition

0
441

Prezentujemy ręcznie zbudowany rower górski o unikalnym designie i komponentach, współtworzony przez dwie szwedzkie marki premium – Polestar (pojazdy elektryczne klasy premium) i Allebike (rowery klasy wyższej). Rower górski z pełnym zawieszeniem „Allebike Alpha Polestar edition” będzie sprzedawany online w limitowanej edycji 100 rowerów.

Limitowany rower górski to specjalna wersja wszechstronnego modelu Alpha od Allebike. Opracowana na zamówienie lekka i sztywna rama z polimeru wzmacnianego włóknem węglowym (CFRP) została zaprojektowana i współtworzona przez zespoły Polestar i Allebike. Dzięki nowoczesnej geometrii, opracowanej dla popularnej klasy „downcountry”, ten rower jest gotowy do zmierzenia się z każdym terenem.

W porównaniu do oryginalnej Alfy od Allebike, nasza wersja ma wyprostowaną pozycję siedzącą, aby umożliwić efektywne wspinanie się, oraz płaski kąt główki ramy wynoszący 65 stopni, co daje większą pewność podczas zjazdów. Nasz minimalistyczny skandynawski język projektowania jest wyraźnie widoczny dzięki bardziej kanciastemu kształtowi ramy i nowemu symetrycznemu tylnemu wahaczowi oraz wewnętrznemu prowadzeniu kabli. Bezprzewodowy dropper post jest standardem, a bezprzewodowa zmiana biegów jest praktyczna.

Allebike Alpha Polestar jest idealnie dopasowany kolorystycznie do naszych samochodów Polestar 2. Limitowana edycja roweru górskiego będzie dostępna tylko w dwóch matowych kolorach Snow (biały) i Space (czarny). Wyjątkowe dla tego limitowanego roweru górskiego amortyzatory i detale są pomalowane na kolor szwedzkiego złota, ten sam kolor, który charakteryzuje pakiet Performance dostępny dla Polestar 2.

Podobnie jak samochody Polestar, rower z pełnym zawieszeniem jest wyposażony w najnowocześniejsze amortyzatory Öhlins. Złote wersje Polestar zawieszenia pneumatycznego Öhlins RXF34 m.2 29 o skoku 130 mm (amortyzator przedni) i TTX1Air o skoku 120 mm (amortyzator tylny) są dostrojone specjalnie do edycji Allebike Alpha Polestar.

Każdy rower jest ręcznie budowany przez nasz zespół w Allebike w Alingsås, mniej niż godzinę drogi od globalnej siedziby Polestar w Gothenburgu, w Szwecji.

Dowiedz się więcej w sklepie internetowym Polestar Additionals

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »