KTM X-Strada 2020 czyli gravel klasy średniej

KTM kryje w kolekcji na sezon 2020 klika niespodzianek. Jedna z nich to alumniowa seria graveli X-Strada, która została wybitnie zmodernizowana. W odświeżonej serii KMT X-Strada 2020 znalazły się cztery modele i pewne zaskoczenia.KTM X-Strada 2020 - w dobrej cenie i uniwersaln gravel affordable

Poprzedni model zauważyliśmy już rok temu i trzeba przyznać, że swoją prostotą przypadł nam do gustu. Tym bardziej może się podobać nowa wersja, która pozostała aluminiowa, ale zdecydowanie udoskonalono ją od strony technicznej. Dostała przede wszystkim nową ramę - co łatwo poznać po kształcie z "przełamanymi" widełkami podsiodłowymi. Poza tym ma teraz taperowany widelec wykonany z karbonu (z aluminiową rurą sterową), hamulce tarczowe montowane zgodnie ze standardem flat mount, osie 12 mm z przodu i z tyłu oraz opony 700x40C Schwalbe G-One Allround (które to, nawiasem mówiąc, należą do naszych ulubionych). Rower od razu dostępny jest w pięciu rozmiarach (XS 49 cm do XL 59 cm). Przewidziano też cztery warianty wyposażenia, by dopasować je do preferencji i stylu jazdy użytkowników. 

 

KTM X-Strada 2020 - wersje i wyposażenie

Szczególnie spodobała nam się X-Strada LFC, czyli coś w rodzaju szybkiego roweru do jazdy na co dzień, a wyposażonego w nowe Shimano GRX 2x10, pełne błotniki i oświetlenie LED z przodu i z tyłu.

 

KTM X-Strada 2020

KTM X-Strada LFC z pełnym i praktycznym wyposażeniem, nie tylko do miasta

 

Rodzina KTM X-Strada 2020 obejmuje też niebieski model X-Strada 720 z napędem GRX 2x11

 

KTM X-Strada 2020

KTM X-Strada 720 - topowa wersja modelu

 

...oraz X-Strada 710 z GRX 2×10 i....

KTM X-Strada 710 na GRX 2x10

 

I w pewien sposób nawiązujący do klasyki w dodatku różowy model X-Strada Glory, z GRX 2x10 i kierownicą w pasującym stylu (powiedzmy, że wąsatym)

 

KTM X-Strada 2020

KTM X-Strada Glory to gravel i damka w jednym

 

W uzupełnieniu - detale wykończenia KTM X-Strada 2020!

 

 

 

 

 

 

 

 

Info: ktm-bikes.at

Komentarze do artykułu