Home Imprezy Nowy Rowerowy Projekt dla Dziewczyn!

Nowy Rowerowy Projekt dla Dziewczyn!

0
816

Chcesz poznać fajne, otwarte, dziewczyny, które też jeżdżą na rowerze tak jak Ty, ale nie wiesz gdzie?

W każdą sobotę o godzinie 10:00, począwszy od 1 kwietnia, na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej i Milenijnej ( spod rzeźby Piłki) będzie ruszała początkująca damska grupa kolarska. Masz szosę lub gravela i nigdy nie jeździłaś w peletonie to idealna okazja by zacząć jeździć razem. Nie obawiaj się, przed startem zostaną przestawione  zasady jazdy w grupie a tempo będzie rekreacyjne, tak by każdy dał radę. Pamiętaj jedziemy RAZEM, nikogo nie zostawiamy.

Trasy bedą wynosiły od 40-60 km w zależności od pogody i liczebności grupy. Im większa grupa tym łatwiej się jedzie więc zabierz ze sobą koleżankę! Kask obowiązkowy, natomiast  lampki i OC kolarskie zawsze mile widziane.

Więcej szczegółów udzieli Wam @blondie_on_the_bike. Piszcie do niej na fb lub Instagram i dajcie znać  czy będziecie. Te spotkania powstają z intencją by rower łączył a nie dzielił i był niczym uśmiech, najkrótsza drogą do drugiego człowieku.

Czas rozpocząć sezon kolarski – zatem do zobaczenia. My też od czasu do czasu będziemy gościć na tych damskich spotkaniach by zrobić dla Was relacje fotograficzne.

A grafikę, którą widzicie, stworzyła dla nas Asia, znana też jako Szpilki na szosie

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »