Home Nowości Nowe bukłaki CamelBak Fusion i rezygnacja z zakrętki na rzecz zamka błyskawicznego

Nowe bukłaki CamelBak Fusion i rezygnacja z zakrętki na rzecz zamka błyskawicznego

0
406

Brudny, mało przyjemnie pachnący bukłak. Jest to jeden z głównych powodów, dla których wiele osób preferuje klasyczne bidony. Ale CamelBak, „dziadek” w dziedzinie bukłaków na płyny, chce to zmienić, wprowadzając właśnie na rynek kolekcję Fusion. Nowe zbiorniki mają bezząbkowy zamek błyskawiczny, ułatwiający napełnianie i czyszczenie oraz kilka innych rozwiązań, na które warto zwrócić uwagę.

Stare pomysły, nowe funkcje

Zamknięcie TRU Zip firmy CamelBak wygląda wystarczająco solidnie, podoba nam się też ponadwymiarowy suwak. Produkty Fusion posiadają również zintegrowane uchwyty i zaciski ułatwiające napełnianie oraz sztywną płytę z tyłu, która zapobiega zapadaniu się podczas suszenia. I to powinno zwrócić uwagę osób liczących gramy – linia Fusion jest o 30% lżejsza od poprzedniej linii Crux firmy CamelBak.

Kolekcja Fusion jest wolna od BPA, BPS i BPF i jest dostępna w czterech rozmiarach – dwu- i trzylitrowym na samotne wyprawy oraz sześcio- i dziesięciolitrowym na wyprawy grupowe. Oto podział cenowy:

2L – 53 USD (227 zł)
3L – 55 USD (235 zł)
6L – 75 USD (321 zł)
10L – 90 USD (385 zł)

Zbiorniki „grupowe” mają końcówkę w kształcie kranu, która umożliwia szybkie napełnianie naczyń i butelek na obozie. Produkty z serii Fusion posiadają również niektóre z wcześniejszych innowacji CamelBak, takie jak dźwignia on/off zapobiegająca przeciekaniu.

Info: camelback.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »