Home Nowości Przygotuj się do sezonu rowerowego dzięki produktom od firmy Thule

Przygotuj się do sezonu rowerowego dzięki produktom od firmy Thule

0
707

Czujesz wiosnę w powietrzu? To idealny moment by wyruszyć w teren. Im więcej czasu możesz spędzić na szlaku, tym lepiej, prawda? Pomożemy Ci się tam dostać. Z twoim rowerem i całym sprzętem. Na długie urlopy, weekendy i szybkie wyjazdy. 

Bagażnik na rower będzie dla Ciebie niezbędnym sprzętem. Montaż za widelec roweru, ramę lub koło – nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje bezpiecznych i łatwych w użyciu bagażników. Do tego możesz dobrać odpowiednie akcesoria, dzięki którym twoja wyprawa będzie jeszcze bardziej udana! W przypadku rowerów górskich, ze względu na ich ciężar, najprostszym rozwiązaniem będą bagażniki montowane na hak holowniczy auta, takie jak Thule EasyFold XT oraz Thule VeloSpace XT.

Thule EasyFold XT2

Thule Easyfold XT to bagażnik, który jak sama nazwa wskazuje, można złożyć, jeśli nie jest potrzebny co jest wyjątkowo praktycznym pomysłem szwedzkiego producenta. Ułatwia to jego przechowywanie, jak i przenoszenie. Bagażnik tworzy wówczas „walizkę” o wymiarach 31 x 83 x 86 cm. W przenoszeniu pomagają kółka (wersja bagażnika na 3 rowery), bagażnik można więc przesuwać, a nie dźwigać. Założenie na hak także jest proste, rączka blokująca pracuje czytelnie, po montażu i włożeniu wtyczki (dodatkowe światła w komplecie!) pozostaje rozłożenie platformy na boki i gotowe.

Thule VeloSpace XT to wszechstronny bagażnik do transportu różnych typów rowerów – od rowerów elektrycznych, przez fatbike i małe rowerki dziecięce, aż po rowery z ramą karbonową (adapter sprzedawany oddzielnie). Żeby załadować rowery, wystarczy tylko minimalnie je podnieść, a po ich załadowaniu można nadal korzystać z bagażnika.

Thule Velospace XT

Można też dokupić box bagażowy Thule BackSpace XT, który zmieni bagażnik rowerowy w uchwyt do przewozu ładunków. Albo, korzystając z adaptera rowerowego Thule VeloSpace XT Bike Adapter (sprzedawanego oddzielnie), można rozszerzyć bagażnik tak, by mógł pomieścić 4 rowery. Gdy nie jest używany, bagażnik Thule VeloSpace XT jest całkowicie składany i można go schować w bagażniku samochodu.

Nie masz haka holowniczego? Dzięki bagażnikowi rowerowemu mocowanemu do tylnej klapy auta, możesz zabrać rower w dowolne miejsce. Najprostszym rozwiązaniem uchwytu rowerowego będzie model taki jak choćby Thule Outway Platform 2. Ruszamy?

Thule Outway Platform 2

Bagażniki rowerowe montowane na tylnych drzwiach pojazdu mają wiele zalet (relatywnie niski koszt, wygoda w przechowywaniu, łatwość demontażu) i kilka wad (nie pasują do wszystkich rowerów i aut, nie są zabezpieczone przed kradzieżą, mogą porysować samochód przy nieostrożnej jeździe lub nieumiejętnym montażu).

Thule Outway Platform 2 ma jednak za zadanie zniwelować te różnice, łącząc kilka cech charakterystycznych dobrego bagażnika montowanego na haku z łatwością montażu bagażnika mocowanego na klapie. Thule Outway Platform 2 jest przeznaczony dla osób, będą ceniły szybkość montażu, komfort użytkowania czy też zwiększone bezpieczeństwo pozostawienia platformy bez opieki. Samo rozłożenie z postaci złożonej do przechowywania jest elementarnie proste. Główną różnicą między Thule Outway Platform 2, a innymi podobnymi bagażnikami, jest platforma podpierająca koła, która to rozwiązania jest zapożyczone od bagażników montowanych na haku. Rowery są mocowane za pomocą ramienia, które solidnie chwyta ramę roweru, a całość zabezpieczona jest na zamek by utrudnić demontaż przez osoby niepowołane.

Więcej informacji: thule.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »