Pauline Ferrand-Prevot w Absolute Absalon BMC Team

BMC z dumą ogłasza, że aktualna mistrzyni świata XCO i legenda kolarstwa, Pauline Ferrand-Prevot, wybrała zespół Absolute Absalon - BMC Team, aby kontynuować swoją imponującą karierę sportową i dalej dążyć do zdobycia złota Igrzysk Olimpijskich, jedynego brakującego tytułu w jej kolekcji.Oczywiście można było się tego spodziewać, skoro partnerem Pauline Ferrand-Prevot jest Julien Absalon, team manager Absolute Absalon BMC Team, szczególnie po tym, jak obwieściła, że po pięciu latach kończy współpracę z Canyonem, ale i tak jest to informacja, którą trudno zignorować. To kolejna duża przed nowym sezonem roszada teamowa.

 

"Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani w BMC, że możemy powitać Pauline w naszej rodzinie", powiedział David Zurcher, dyrektor generalny BMC Szwajcaria. "Jak większość z nas, znałem tę niesamowitą zawodniczkę, ale ostatnio odkryłem wspaniałą i inspirującą osobę. Pauline jest jeszcze młoda, ale już jest ikoną tego sportu i jestem bardzo dumny, że wybrała BMC na kolejny rozdział swojej kariery. W naszym ciągłym dążeniu do doskonałości, ten nowy krok dla Absolute Absalon - BMC Team wydaje się bardzo naturalny i cieszymy się na widok Pauline ścigającej się na naszych rowerach na samym czele stawki kobiet".

 

 

"Jestem naprawdę podekscytowana jazdą na BMC, marce z godnym pozazdroszczenia wyścigowym rodowodem i szwajcarską doskonałością, którą uważam za bardzo inspirującą" - powiedziała wielokrotna Mistrzyni Świata. "Jeżdżę Fourstroke od kilku tygodni i kocham go od pierwszego dnia. Nie chcę jeździć na niczym innym. Czuję się na nim wspaniale, pełna pewności siebie i nie mogę się doczekać, kiedy w wyścigach będę mogła wykorzystywać go do granic możliwości".

 

Pauline Ferrand-Prevot będzie jeździła na w pełni amortyzowany, zwycięskim Fourstroke, jak również na Twostroke, nowej generacji hardtail'em BMC, wprowadzonym na rynek w 2020 roku.

 

Info: bmc-switzerland.com

 

To również może Cie zainteresować:

TEST: HARDTAILE DO ŚCIGANIA – BMC TWOSTROKE 01 ONE

HARDTAILE I FULLE DO ŚCIGANIA – BMC FOURSTROKE 01 TWO

 

Komentarze do artykułu