Home Nowości LIV przedstawia nową rodzinę rowerów górskich Tempt

LIV przedstawia nową rodzinę rowerów górskich Tempt

0
1206

„Stworzyliśmy nową serię Tempt ze ścieżkową geometrią o sportowym charakterze i opcją dwóch rozmiarów kół, aby zapewnić początkującym rowerzystkom szerszy zakres możliwości dopasowania”, powiedziała Ludi Scholz, menedżer kategorii MTB w Liv Cycling. „Tempt jest doskonale wyważoną propozycją w przystępnej cenie, z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak wewnętrzne prowadzenie przewodów, czy możliwość montażu sztycy regulowanej”.

 

 

Stworzona zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, kolekcja Tempt posiada lekką ramę z aluminium ALUXX, zaprojektowaną specjalnie dla kobiet. Jej budowa i geometria oferuje niski przekrok, zapewniając zrównoważoną pozycję , wygodę i kontrolę na szlaku – jak zapewnia firma.

 

Większa pewność

 

Seria Tempt to szeroki wybór rozmiarów ramy i kół, zapewniający każdej rowerzystce najlepsze dopasowanie i wrażenia z jazdy. Modele z kołami 27,5” dostępne będą w rozmiarach ram XS i S, natomiast z kołami 29” – S, M i L. W ofercie są też różne konfiguracje napędu, z jedną lub dwiema zębatkami w korbie, umożliwiając wybór dopasowany do własnych preferencji. Przedni amortyzator ma 80 mm skoku w rozmiarze XS na kołach 27,5” oraz 100 mm w pozostałych wariantach, zapewniając płynną i pewną jazdę.

 

 

Stworzony do przygody

 

Do roweru Tempt można zamontować podpórkę, błotniki i bagażnik, a zgodność ze sztycami regulowanymi 30,9 mm umożliwia rozbudowę pod kątem jazdy w trudniejszym terenie. Wewnętrzne prowadzenie przewodów chroni je przed uszkodzeniem i zapewnia elegancki wygląd. Prześwit dla opon o szerokości nawet 2,4” niezależnie od rozmiaru koła, a także mocne hamulce tarczowe, pozwalają na ambitne wypady w teren.

 

Dostępne modele, geometria i specyfikacja

 

 

 

Geo wersji na kołach 27,5 cala

 

 

Geo wersji na kołach 29 cali

 

 

Specyfikacja wszystkich wersji Tempt

 

Liv Tempt 0

Liv Tempt 3

Liv Tempt 4

 

 

Nowa seria Tempt już niedługo będzie dostępna na rynku polskim. Dowiedz się więcej na liv-cycling.com/pl

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Translate »