Bikemaraton – informacja w związku z koronawirusem

Informacje, na temat odwołanych, przesuniętych na jesień lub pozostających w zawieszeniu imprez napływają coraz szerszym strumieniem. Niestety dotyczy to też Bikemaratonu. Oto jaka informacja pojawiła się wczoraj na stronie organizatora.Wszyscy z niepokojem śledzimy sytuację związaną z rozwojem koronawirusa na  świecie i w Polsce. Jesteśmy również w stałym kontakcie z władzami samorządowymi oraz innymi służbami, organami i instytucjami, od których zależą decyzje dotyczące organizacji imprez sportowych w naszym kraju.

 

Cały czas planujemy inaugurację Bike Maratonu w Miękini, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna oraz nieprzewidywalna.  Nie wykluczamy możliwości przełożenia tej imprezy na inny termin.

 

Jako organizatorzy z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy profesjonalistami i dążymy przede wszystkim do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, widzom, mieszkańcom i wszystkim osobom związanym z organizacją naszych imprez.

 

Zrobimy wszystko aby zaplanowane przez nas w tym roku wydarzenia mogły się odbyć, jednak sytuacja, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy,  może doprowadzić nas do trudnych decyzji, o których na pewno będziemy Was na bieżąco informować.

 

Prosimy, zrozumcie nas oraz naszych Partnerów  – władze miast i gmin, w których organizujemy zawody. Nie są to łatwe decyzje, zarówno dla nich, dla nas, jak i dla Was.