Dartmoor-Bikes Tour rusza w maju!

Grawitacja rowerowa w naszym pięknym kraju rozwija się coraz prężniej. Jest gdzie jeździć i jest na czym jeździć. Praktycznie w każdym większym mieście są już profesjonalne pumptracki. I dlatego na początku maja (czyli zaraz!) ekipa instruktorów Dirt It More rusza w tour po kilku ciekawszych pumptrackach w centralnej Polsce! Bądźcie z nimi! 

Natalia Budner, Piotr Krajewski i Janek Kiliński zatrzymają się w Toruniu, Poznaniu, Łodzi, Bełchatowie i Warszawie, gdzie poprowadzą szkolenia i lokalne ściganki z pomiarem czasu.

Lokalizacje, które odwiedzą, zostały zbudowane przez firmę BTProjekt, lidera budowy pumptracków i torów rowerowych w Polsce. Z każdego wydarzenia powstanie też materiał szkoleniowy, który pomoże poprawić technikę, dobrać sprzęt i trenować na pumpie, żeby lepiej jeździło się podczas wyjazdów w góry. 

 

Dartmoor-Bikes Tour

to kontynuacja zeszłorocznego cyklu Lekcja Skilla z Dartmoor Bikes. Na każdym z przystanków będzie można również bezpłatnie wypożyczyć rower testowy Dartmoor Gamer i sprawdzić się na torze. Jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu, po prostu przyjdźcie na miejsce w konkretnych dniach! 


4 maja – Toruń, 5 maja – Poznań, 6 maja – Bełchatów, 7 maja – Łódź, 11 maja – Warszawa – Bikepark Kazoora!

 

O 14:00 spróbujecie jazdy na rowerze Dartmoor Gamer, od 16:00 zaczną się warsztaty z jazdy po pumpie, a po 18 ściganki! Wyjątkiem będzie ostatni przystanek w Warszawie, który jednocześnie będzie oficjalnym otwarciem Bikeparku Kazoora. Warsztaty odbędą się wcześniej, za to popołudniu będzie można zmierzyć się z Mistrzem Świata w pumptracku Chaneyem Guennetem, który dosiada polskiego Dartmoora 26Player.
Wszystkie informacje dotyczące przystanków znajdziecie na wydarzeniu na FB!

Partnerzy projektu: Dartmoor-Bikes, Dirt It More, BTProject.eu (pumptracks & bikeparks), Bikepark Kazoora, Miasto Toruń