Bontrager wprowadza dwuletni, darmowy program gwarancyjny wymiany kół z włókna węglowego.

Firmy Trek i Bontrager ogłosiły dziś, że wszystkie koła z włókna węglowego marki Bontrager zostaną objęte dwuletnim, darmowym programem gwarancyjnym wymiany kół Carbon Care.[INFORMACJA PRASOWA]


[Waterloo, WI] — Firmy Trek i Bontrager ogłosiły dziś, że wszystkie koła z włókna węglowego marki Bontrager zostaną objęte dwuletnim, darmowym programem gwarancyjnym wymiany kół Carbon Care.

 

Program opiera się na prostej zasadzie: w mało prawdopodobnym przypadku uszkodzenia kół z włókna węglowego Bontrager w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu, Bontrager naprawi lub wymieni je za darmo.

 

Ta poważna zmiana w obecnym programie lojalnościowym ochrony kół Carbon Care firmy Bontrager wchodzi w życie natychmiastowo i dotyczy wszystkich kół z włókna węglowego marki Bontrager zakupionych w ciągu ostatnich dwóch lat. Program obejmuje koła z włókna węglowego powyższej firmy montowane fabrycznie na rowerach, jak również koła kupione oddzielnie. Wymiana i naprawa takich kół jest darmowa. Zaktualizowany program zapewnia również ochronę po upływie okresu dwóch lat od pierwszego zakupu, oferując wszystkim pierwotnym nabywcom kół z włókna węglowego marki Bontrager znaczne zniżki na naprawę lub wymianę niezależnie od daty zakupu.

 

Na początku tego roku firma Bontrager wstrząsnęła branżą, udostępniając pełną linię wysokiej jakości obręczy z włókna węglowego w wyjątkowo przystępnych cenach. Linia obejmuje koła do rowerów górskich Line Pro 30 i Kovee Pro 30 (sugerowana cena producenta: 5250 zł), koła szosowe Aeolus Pro 3 i 5 (sugerowana cena producenta: 5998 zł) oraz Aeolus XXX (sugerowana cena producenta: 10 498 zł).

 

Bontrager Line

„Dobre koła z włókna węglowego to wielka inwestycja, której warto dokonać. Koła znoszą wiele. Kolarze chcą mieć pewność, że jeśli coś pójdzie nie tak, ich pieniądze nie pójdą na marne. Dzięki marce Bontrager możesz być pewny swojego zakupu, a także zyskujesz niesamowitą jakość naszych kół z włókna węglowego”. Graham Wilhelm, menedżer ds. produktów w Bontrager

 

 

Uaktualniony program Carbon Care pokazuje zaangażowanie firmy Bontrager w produkty i wsparcie klientów. Oprócz zaktualizowanego lojalnościowego programu ochrony kół Carbon Care Bontrager dodaje do wszystkich swoich produktów Bezwarunkową gwarancję Bontrager, dzięki której klienci zyskują 30 dni, na to, aby pokochać produkty tej marki, a także Gwarancję wymiany w razie wypadku, dzięki której użytkownik może za darmo wymienić kask marki Bontrager w przypadku jego uszkodzenia w ciągu pierwszego roku użytkowania.

 


Więcej informacji uzyskasz od Trekbikes.com

 

 

Przeczytaj również:

 

Enduro dylematy - co na głowę?

Jeden do wszystkiego - idealny rower górski

"Trzeba chcieć" - Wywiad z Lael Wilcox

 

Komentarze do artykułu