Pierwsze w Polsce centrum testowe rowerów elektrycznych

Centrum Testowe ROMET– SHIMANO STEPS w Srebrnej Górze to pierwsza w Polsce wypożyczalnia, która udostępnia górskie rowery elektryczne z pełnym zawieszeniem.centrum testowe rowerów elektrycznych i team Romet

 

 

Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jeździć na elektrycznym rowerze MTB to doskonałe miejsce, żeby wypożyczyć i przetestować sprzęt, który najprawdopodobniej wyznaczy, jak będzie wyglądała przyszłość kolarstwa górskiego. 

 

Centrum testowe rowerów elektrycznych umiejscowione  jest w  lokalizacji w sercu Strefy MTB Sudety, obejmującej  ok. 500 km tras. Ścieżki i drogi  o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności tworzą idealne możliwości do testowania rowerów. Na odwiedzających Strefę czekają m.in. Trasy Enduro Srebrna Góra. Sama wypożyczalnia wyposażona jest w 15 e-bików Rometa, zbudowanych z wykorzystaniem  napędów SHIMANO STEPS E8000. Wspomaganie sprawia, że atrakcją samą w sobie staną się też podjazdy.

 

 

Srebrna Góra to miejscowość pozwalająca  przyjemnie spędzić czas również w przerwach pomiędzy jednym a drugim rowerowym singlem. Zaplecze techniczne nowo uruchomionego Centrum zapewnia profesjonalna obsługa. W sąsiadującej z Centrum testowym rowerów elektrycznych Villi Hubertus znajdziemy  bazę noclegową oraz gastronomiczną, co umożliwia zaplanowanie nawet dłuższego pobytu.

 

 

Trasy Enduro Srebrna Góra to od kilku lat zaplecze testowe ROMETA, zwłaszcza  trasa RED LINE, której budowa była współfinansowana przez markę w ramach akcji zbiórki społecznościowej na Polak PotrafiCentrum testowe rowerów elektrycznych wpisuje się w tę tradycję.

 

 

centrum testowe rowerów elektrycznych team na trasie

Komentarze do artykułu